Navrh kuchyne s obyvackou

Profilova fotka
Ahojte, viete mi poradit niekoho, kto by nam navrhol kuchynu s obyvackou? Ja si s tym neviem dat rady a pomoc by som uvitala 🙂 sme z Levic.
Odpovedať
pozri stránku: jaspravim.sk jaspravim
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahoj, skus oslovit Nesiu, viem, ze oni ponukaju aj taketo sluzby, hoci skusenost s tym nemam. My sme si davali u nich robit kuchynsku linku 🙂
Odpovedať
Zdravim,skúste v Möbelixe,ja mám od nich a super spokojnosť.
Odpovedať
@ladislavgombkoto ano, ti su fajn, kvalitne produkty maju zvacsa🙂
Odpovedať
skus dat foto alebo nejaky nakres, co by si tam chcela mat a mozno aj tu ti poradia ludia. velakrat su tu taketo temy 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Navrh by aj bol, len neviem ci moze byt rura a chladnicka takto blizko kachli, i ked tam bude priecka. Videla som to uz v jednom dome.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, takuto kuchynu sme tu uz preberali. To je drevodom, vchadza sa dole vpravo, napravo je spajza, to 360 su kachle a vlavo je gauc. Kolko mas miesta na gauc, lebo ten ostrov sa tam nezmestil. Priecku sme tiez rozoberali, nebola taka dlha.
Odpovedať
Profilova fotka
@adonathova daj aj dalsiu cast domu. Ale pri krb by som chladnicku nedaval. Funkcna bude ale spotreba pojde strasne hore.
Odpovedať
Profilova fotka
@adonathova daj aj dalsiu cast domu. Ale pri krb by som chladnicku nedaval. Funkcna bude ale spotreba pojde strasne hore.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak posielam na citanie: https://www.modrastrecha.sk/forum/kuc...
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkito10 dakujem, ano tento dom som aj ja videla. A pytala som sa, ci to neprekaza chladnicke, tie kachle. Ale este mi neodpovedala pani. 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@wyrky akurat spajza pri linke ostane a ta druha komora nebude 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@btus Tejto stranke sa prosim z daleka vyhni. Maju pochybne praktiky a to co dostanes ako vysledok je povacsine "odpad". Staci si pozriet ich FB profil.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?