laminátová podlaha krono clearwater

2. jan 2021100

Ahojte nemáte niekto tuto podlahu krono clearwater rada by som to videla v celku a ešte otázka ktoré sa viac hodí podľa vás ja sa prikláňam k tej s práva to je tá clearwater krono

• @pirhina  my máme presne krono clearwater

• @dankamirko6  jej ďakujem akurát ju ideme ukladať super vyzerá

• @pirhina  hej vyzera super, ale zda sa mi zeked ju umyjem tak je taka flakata neviem... neodporucili Vam pri kupe cim ju umyvat potom.?

• Sponzor fóra
  • @dankamirko6  nič mi neporadili dám vedieť či robí fľaky aj mne ale to tak v za mesiac budem vedieť

• @pirhina  oki super. Dakujem. Mozno to je tym ze tu mame este usadeny prach zo stavby, neviem, umyvam podlahu a zda sa mi stale akasi flakata, mozno to je ale taky typ podlahy

• @dankamirko6  tak niečo už dnes položil muž sranda trochu inak vyznie však aj inak ukladal

• @pirhina  super Vam to vyzera. A co po case ako to vnimate? Mate flaky? Cmuhy?

• @dankamirko6  ešte nebyvame takže neviem povedať

• @pirhina  aha tak dajte potom vediet 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Efektívna architektúra a výstavba energeticky pasívnych a nízkoenergetických domov vrátane PHPP.
    Projekty, návrhy, vizualizácie, výroba a montáž nábytku na mieru pre moderné aj klasické interiéry rod. domov a bytov. Cenník na www.inovacio.sk 
    Nábytok na mieru, kuchynské linky, vstavané skrine, obývacie zostavy, spálňové zostavy, detské izby, sektorový nábytok, kancelársky nábytok...
    Články od našich partnerov
    Okná znovuobjavené pre moderné bývanie
    Okno KF520 - nová generácia okien od Internorm
    Pohodlné vykurovanie, chladenie aj príprava teplej vody
    Archív článkov od partnerov