Kedy ste začali nakupovať zariadenie do domu?

Kedy ste zacali nakupovat zariadenie do domu, spotrebice do kuchyne...? Ja by som napr. spotrebice kupila uz teraz, odlozit to mame kam a postupne kazdy mesiac daco. Ale moj muz sa chyta za hlavu, ze ci mi nesibe, ked este ani strecha neni dokoncena ]-( Ale aj ked kazdy mesiac odlozim sumu na taketo "nakupy", tak vzdy sa najde nieco, ze ich musim pouzit (aj ked nie vsetky). Napr. aj vcera uz som mala odlozenu polovicu sumy na sedacku, no bohuzial nepredvidana situacia (nemohli sme vybrat z uctu) , tak som s velkou nechutou :-D tie peniaze dala na nieco ine... Tento mesiac sa chystam odlozit na komplet spotrebice do kuchyne a strasne ma pali ich aj kupit, lebo tusim, ze urcite pride zase nieco nepredvidane. No argumenty mojho muza..." ved budu vianoce, budu nejake akcie..." ..." este to nepotrebujeme..."...ma niekedy privadzaju do sialenstva. Tie spotrebice planujem kupit cez net, a neverim, ze internetove obchody budu ponukat nejake extra zlavy lebo su vianoce... Ako to bolo u vas?
Odpovedať
Ahoj:-) ja tiez som zacala nakupovat skor :-) dlazbu do domu sme mali 1,5roka vopred :-) pacila sa mi, zohnali sme ju za super cenu tak sme ju kupili. Spotrebice do kuchyne niektore uz mam ale kuchynu budeme mat niekedy v okt. :-) treba kupovat ked je dobra cena ale môže sa ti stať že nebudeš mať tie najnovšie "kusy" doma aj ti na tom zaleži
Odpovedať
Profilova fotka
ja dostanem kluce od bytu az na buduci tyzden, kupene sice este nemam nic, ale zato uz vyse 2 mesiace (ci pri kupe bytu je tolko, ako pri stavbe domu pol roka ;-) ) mam vsetko vyvbrane, graficky navrh kuchyne hotovy a vsetci robotnici obvolani a pripraveni ;-) A tiez moj priatel sa chytal za hlavu pred tym, ze co uz blbnem, ked este byt nemame a teraz je to ake dobre, ze uz nemusime stracat cas tym a ideme rovno na vec ;-)
Odpovedať
Moja kamoška kúpila spotrebiče ešte pred vykopaním základov. ( Lebo boli v akcii.) Ubehli 2 roky a nemá ešte dostavané a bojí sa čo so zárukou. Ja som pri rekonštrukcii bytu kupovala nové spotrebiče 6 týždňov pred termínom montáže linky a pred rekonštrukciou. ( Dodanie trvá približne 4 týždne. Brala som všetko nakomplet a dali mi v Euronicse super zľavu a ešte mi ich aj pár dní bezplatne uskladnili a priviezli deň pred montážou linky. ;-) ;-) ;-) Prerábali sme v lete a v tom byte sme bývali. Keby som kupovala na Vianoce tak kúpim výhodnejšie, ale nemali sme to kde skladovať. :-| ) Keď budeme stavať dom, budem riešiť kuchyňu ( tú už viem akú :-) ) a spotrebiče naraz cca 3 mesiace pred nasťahovaním. A určite sa oplatí počkať na akcie ako Vianoce a pod. V tom má tvoj muž pravdu. ;-) A ešte niečo cena spotrebičov a elektroniky výrazne klesá. (Napr ná LCD TV kúpený na Vianoce 2008 - 45000,-SK a teraz sa dá zohnať za 800 EUR.)
Odpovedať
Bolo by to fajn ,ale záruka,prevoz stále inam a nevieš či ti potom zapasujú.Cenovo by sa to oplatilo ale treba to veľmi dobre zvážiť. ;-)
Odpovedať
tak my este nemame vodu napr v dome ale uz mam baterie... :-) a napr mam lampu do obyvacky. inak zatial nic
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?