Co máte na schodech?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj holky,hledám inspiraci a nápady co na schody, které budeme mít v baráčku.Nabízejí nám koberec, vím, že je to praktické-obzvlášť s malými dětmi,ale mě se to mocnelíbí a hlavně jsme s manželem objevili hezké mozaiky, co si může člověk udělat ze střepů..tak do toho chceme jít..jen nevíme co na ty schody. Někde jsem četla, že je dobrý laminát-je levnější než dřevo a tolik neklouže.Máte některá zkušenost, Budeme mít i laminátovou podlahu. posílám odkaz na tu mozaiku : http://mojdom.zoznam.sk/cl/10120/9438...
Odpovedať
to jo, ale pokud máme objednanou podlahu wenge tak snad není problém podle toho namíchat stejný odstín. ale pokud si na to netroufl měl to říct hned od začátku a bylo to, protože schody budou taky od stejné firmy jako podlahy tak aby to sedělo. kámoška mi včera řekla, že si dávají jedny schody skleněné kvůli světlu, tak to bych nechtěla, kdo by to uklízel.
Odpovedať
jennifer . ty budeš mít dřevěnou podlahu wenge To sklo je nepezpečný
Odpovedať
jo my budeme mít všude podlahu wenge i dveře a okna a vchodové dveře a vrata a ty schody taky. a nerez zábradlí ke schodům, nahoře máme velkou galerku je na ní pracovna a z ní je pohled do obyváku a zimní zahrady a v zimní zahradě máme stropy 5,5 m, takže je tam hromada světla, takže jsem volila tmavší podlahu. máme všude velké prosklené stěny, takže světla habaděj, mám ráda otevřený prostory. každej schodek budeme mít nasvícenej.
Odpovedať
jennifer -super ;-),to bude krásný,moje manželka chce něco podobného,jen podlahy,schody a dveře masiv dub,kychyň kávová lesk z wenge dýhou a deskou technistone a spotřebiče nerez
Odpovedať
urbisek: my to máme taky z masivu a je to potažený dýhou wenge, jelikož nám říkal, že original dřevina wenge se k nám nedováží, protože pak by jedny dveře vyšli na 80 000,-, spotřebiče máme taky nerez, desku a obklad technický kámen. máte to krásně namyšlený, budete to mít určitě krásný. :-)
Odpovedať
jennifer • no a kolik vyšly dýhované? ;-)
Odpovedať
co nám dneska řekl, tak jedny dveře i se zárubněma jsou 20 000,- máme hlavně všude zásuvné do zdi. některé máme z nerez lištičkama a některé zase se sklem.
Odpovedať
jennifer - A to máš od truhláře nebo od výrobců dveří??
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte:-) dnes mi blbne stránka. jennifer_my sme sa trochu obávali tej tmavej farby. okná máme "bahenný dub" ale keď sme k tomu vyberali dvere tak tú našu farbu mali ako wenge :-| a pôvodne sme chceli dávať aj tmavú podladu a dvere, ale rozhodli sme sa pre dub "biľu" svetelší_teda skôr stredne svetlý. máme tmavé okná, aj tmavú strechu a zdalo sa nám to už dosť tmavé :-) urbisek_co sa týka toho lakovania_nám len dali šialenú cenu za schodisko (kombinácia dyha a drevo) a vraj jeden z dôvodov bolo voskovanie :-) teraz mám drevo_nacenené a cena sa nedá porovnať!
Odpovedať
Profilova fotka
my mame zasa okna a vchodove dvere teak, ale nie najtmavsi, stupen svetlejsi, ale su v podstate tmavsi odtien :o) chceli sme tiez tmavu podlahu aj dvere, anpokon sme to zmenili, zalubili sme sa do laminatovej podlahy kanadska borovica od egger, nie je tmava ani svetla, a dvere sme si dali borovica, svetla farba, inklinujeme k vidieckemu stylu, tak by to mohlo byt fajne :-D uz sa tesime. Dvere budeme mat masivne, a za super cenu si myslim...robi ich stolar, a 4dveri so zarubnou+ 2 slepe zarubne nas vyjdu na 45tis.
Odpovedať
daniela6 - počkej nerozumím oni ti na schody chtěly dát dýhu?,ale né na schodnice,ale asi zábradlí? a bylo to dražší neš klasickej masiv? To nechápu,vždyť dýhy je tenká vrstva dřeva,která je potažená na neé zrovna kvalotiním dřeve nebo dokonce na dřevotřísce,no voskovaní mám stejně drahé jako lak 8-)
Odpovedať
urbisek: firma se jmenuje stolařství hrdý, ten nám dělá interierové dveře a nějaký nábytek a taky vchodové dveře. daniela: pokud je to menší uzavřený prostor tak bych si jí taky nedávala, ale my máme z kuchyně dvěře na terasu, které jsou 3 m široké a zdruhé strany je taky plotna skla 3 m široká a za kuchyní je právě obyvák a je taky propojený ze zimní zahradou která taky celá ze skla a jsou tam stropy 5,5 m, takže nám svítí světlo přes celé spodní patro a nahoře je galerie a střešní okna, takže tam máme hodně světla, chtěla jsem hodněěěěě otevřený baráček, tak proto jsem volila tmavší barvu, nějak mi tam pasuje. uvidíme jak bude vypadat v realu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no prvá ponuka bola na drevo + dyha (na tej bočnej časti, pod schodom) a bola som z nej veľmi mimo. mala som nejaké cenové kalkulácie, odhady a tak som čakala reálnu cenu za kvalitné schody. nastal však mierny šok keď mi povedali cenu, dodog mi našťastie (vďaka) len potvrdil, že tá cena je naozaj prehnaná. už som sa bála, že šli tak hore:-) (16 schodov + malé medziposchodie) a bez zábradilia 125.000 + DPH :-((
Odpovedať
tak to my cenu ještě nevíme bude nám to cenit, tak jsme taky zvědavý.
Odpovedať
daniela6 - no teda to je darda,že se nestidí udělat takovou cenu :-( :-S ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
urbisek_ja mám rada kvalitné veci aj prácu ;-) , ale toto sa mi zdalo naozaj za 16 shcodov prehnané. no už som ok, pretože to máme vyriešené. len nemám zatiaľ vyriešené zábradlie, ale už na ňom pracujem :-) a teším sa ako pridám nové foto s komplet schodami :- )
Odpovedať
daniela6 - a to je jen obklad,neřeknu samonosný,ale i tak by to bylo drahý :-|
Odpovedať
janamachackova • Dnes v 10:27 Dobrý den, máte prosím někdo betonové schodiště obložené dřevem? Zajímalo by me na kolik to tak vyjde. Budem na betonové schody dávat asi dřevěné nášlapy a k tomu dřevěné zábradlí. Nemáte tušení jak se pohybují ceny? elfii • Dnes v 11:09 my budeme mít v domě betonové schodiště obložené dřevem, ptali jsme se truhláře a ten nám řekl cenu u dubu, což je prý nej materiál a také nejdražší, na cca 80 tisíc i s montáží, ale obložené dřevem komplet i se zábradlím a madly a lištami okolo schodů...záleží kolik schodů také máte a z jakého materiálu je chcete a co všechno chcete...nás ta cena tedy šokovala, ale bratranec má od truhláře schody v jiném materiálu a vešel se před pár lety do 30 tisíc...určitě se budeme ještě ptát a zvolíme levnější materiál... janamachackova • Dnes v 11:51 Taky nám byl doporučen dub, že prý na celý život. Schodů máme 17 a předpokládaná cena nás taky šokovala. Stavebník říkal, že bysme se měli vejít do 50 tis., ale designérka mi pak řekla až 100. Levnější je prý borovice, ale ta se prý za 5 let ošlape nebo co. Ale každý říká, co se mu zrovna hodí do krámu. urbisek • Dnes ve 12:30 hezké dopoledne. jděte do dubu nebu buku ten je o něco levněji.smrk a borovici nedoporučuju a ty ceny 80 tisíc a 100 tisíc je tak trochu draší,ale záleží co tam všechno je,ale jinak se to pohybuje kolem 65 tis. až 85 tisíc. 8-) pindruzka • Dnes v 15:32 znama si take chtela nechat udelat oblozeni a rekli ji cca 2000 za schod urbisek • Dnes v 16:13 pindruzka -ale kolik si účtujou za zábradlí?? a záleží na síle stupnice a jestli je to lak či olej janamachackova • Dnes v 16:52 Taky mi řekli, že to bude asi 1500 za jeden schod, ale nevim jestli jenom práce nebo i s materiálem a k tomu ještě zábradlí. Asi půjdu do lesa pokácet duby :-) urbisek • Dnes v 16:59 janamachackova - bacha na dubový skřítky :-D :-D dubovníky,jsou děsně protivný :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?