Ako vyriešiť vrátenie zálohy za sedaciu súpravu?

Ahojte Mám taký problém zaplatili sme zálohu za sedacku v sconte dnes som našla krajšiu Ako postupovat aby mi vrátili zálohu ďakujem Ma stym niekto skúsenosť?
Odpovedať
@ivanka0210 https://www.sconto.sk/odstupenie-od-z...
Odpovedať
Profilova fotka
@foox otazne je ci @ivanka0210 kupovala cez eshop alebo v kamennej predajni. Tam platia ine podmienky.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivanka0210 cim skor navstivit predajnu a riesit to s nimi. Dost zalezi na ludoch a case ako dlho je tam ta zaloha. Ak to bolo 1-3 mozno to nebude problem a vratia ju v celej vyske. Ale urcite to treba riesit s nimi. Zalohu ti je predavajuci vratit iba v pripade ze ti nedoda tovar v dohodnutom termine, resp vobec.... Inak je to na jeho rozhodnuti...
Odpovedať
@ivanka0210 skús im zavolať 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@ivanka0210 najlepsie bude, ked pojdes do tej predajne osobne a povies im, co je vo veci. Najlepsie sa taketo veci riesia osobne!
Odpovedať
Profilova fotka
@ivanka0210 jednoznačne tak choď čím skôr! Lebo keď si dala už zálohu, tak ti ju nemusia vrátiť. Jedine, že by ti tovar nedodali ako bolo dohodnuté. Držím palce, aby sa ti to podarilo s nimi ešte vybaviť.
Odpovedať
Už som snimi volala Vrátia mi peniaze ale v poukazkach A ďakujem za odpovede
Odpovedať
Ako si ju zaplatila? Prevodom či v hotovosti? Ak hotovosť dali ti potvrdenie z pokladne alebo len vypísaný príjmový či obdobný papierik? Ak nie doklad EET tak porušili zákon za čo hrozí mastná pokuta od daňovákov,takže si peniaze ľahko vypýtaš,inak ti zostáva len brať poukážku.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?