Ako kvalitné sú spotrebiče Bosch a Beko?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahoj vsetci, chcem sa opytat na vas nazor, ohladom spotrebicov Bosch a Beko - su naozaj porovnatelne kvalitou len preto, ze sa vyrabaju v tej istej fabrike? Citala som to v niektorych prispevkoch, ale mi to nejde do hlavy. Su tam pouzite aj rovnake materialy?
Odpovedať
@mesteno práve preto som sa rozhodol vybaviť celú domácnosť značkou Beko. 5 ročná záruka. Tak to hovno nebude
Odpovedať
Ono mozno zalezi aj kus od kusa. Umyvacku mame baumatic a slape uz asi 7rokov bez chyby. Pracka indesit lacna a perie velmi dobre. Dokonca muz chodi domov z roboty od prachu ci panel alebo tehla sadra a podobne. Vsetko pekne vyperie. V kuchyni electrolux. A vsetko ok. Zato znamy vybavil celu kuchynu s bosh a vsetko postupne odchadza. Umyvacku reklamovali a opravovali asi 3x, ruru ked uz bola po 2rocnej zaruke technik nechcel ani vidiet. Mikrovlnka tanier vrtela odcitala cas ale nehriala. Postupne vymienaju vsetko. Teraz sedia na samsungu. Myslim ze naozaj zalezi aj od stastia. Ale zas kazdy si kupi podla zvazenia moznosti a dispozicii penazenky...
Odpovedať
Tiez som nazoru, ze kupit lacnejsie a radsej po rokoch nove. Vlastne kazde 3 roky su aj nejake vylepsenia co stoja za kupu...to je ako s pocitacmi su ludia co kupia najdrahsie za 1500eur a maju to na 5 rokov a viac a po 5 rokov to je horsie ako nieco kupene v tej dobe za 300eur:)
Odpovedať
@radoslavc Beko záruka 5.rokov a veľmi lacné a dostupné ND ako aj servis... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@technik007 To je pekné kamarát ale diel 5 rokov nebude
Odpovedať
Profilova fotka
Pračku by som určite LG
Odpovedať
@matko291 a to máš odkadiaľ??? ;-)
Odpovedať
@matko291 ak je nieco najviac predavane tak budu a su nahradne diely. Preto sa oplati kupovat najpredavanejsie modely, cize tie vysoko v heureke napr.... a velkou predajnostou je zaruceny aj dobry servis a lacne diely. Kupis diely aj na Liebherr, avsak za cenu inych novych chladniciek:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ok robil som z čiernou a bielou technikou 10rokov a skúsenosť mám inú ale to je len moja :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@radoslavc Suhlas, ja sa tiez riadim pravidlom, ze treba kupat to, co je najpredavanjsie - to je zvacsa dobre a je k tomu lahko dostupny servis. Samozrejme aj podla ceny treba, ale kupujem zväcsa najpredavanjsi vyrobok v danej cenovej hladine. @technik007 Ano, Beko je super za tie peniaze, za ktore sa predava. Mame Beko pracku, je sice trochu hlucnejsia oproti prackam, ktore stoja o 150-200 eur viac, ale toto je pre mna uplne nepodstatny faktor. Ale inak je spolahliva a ten 5-rocny servise stoji za to.
Odpovedať
@matko291 ..prečo si to myslíš???? Veď Beko na trhu je už dlhšia ako 5.rokov...a výrobca je povinný zabezpečiť min. 5.rokov ND po skončení výroby ;-) ;-)
Odpovedať
bosch pracka cca 500eur bosch umyvacka 422eur bosch kanvica cca 30eur toto ma u mna cca 6.5 roku (umyvacka o rok menej) a vsetko fici ako ma, bez servisu, denno denne. voda tvrda ako kamen. bosch indukcia, cca 300eur, vdaka super duper trupe mega pecka tač dotykovej hovadine obcas nereaguje, ale staci vypnut a zapnut z el.prudu a funguje. nikdy viac tieto homosexualne dotykove sracky. mam odpor aj voci dotykovym mobillom. stoja a hovno. jaj a este bosch vysavac 50-70eur, asi 60, taktiez 6.5 rokov ma a funguje, a to par krat popadal a vysava v pohode, az mi je ju luto a asi zozeniem filter nejaky novy pred motor. cize ja soms bosch spokojny. rodicom odisal pracka po 3 rokoch, neviem aka znacka, ale jasne, smola sa stane, niekto ma stastie ze mu vydrzi 20 rokov, aj ked tieto moderne spotrebne blbiny asi ani nie.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@technik007 raz som pani objednával kôš do umývačky a servisak odpovedal že sa už nedá a to bol 3rocny model, ako nehovorím že zlé ;-)
Odpovedať
@matko291 netvrdím že sa to nemohlo stať...všetko je možné... ;-)
Odpovedať
aky kos ? ten na pribor, alebo ten na taniere ? nepasuje z inej umyvacky? novsieho radu? ved rozmer je vzdy cca rovnaky, nie ? :) pokial teda nebola nejaa mechanicka vec.
Odpovedať
Pár krát som si všimol že tu ospevujete značku Liebherr. Pozrite si tento dokument, možno vás to prejde :-) :-) :-) Verím tomu že toto robia aj iný predajcovia. Vrátane Boshu, máme s tým vlastné skúsenosti. Treba to pozrieť celé https://www.stream.cz/adost/10016204-...
Odpovedať
@erytro na kurvitka verim, ale este sa mi nikdy velky spotrebic nepokazil po zarucnej dobe, mam ich 6 rokov :-) jedine, co mi odislo, je tlaciaren, znama chyba b200 od canonu. tam je presne to kurvitko :-D
Odpovedať
@erytro ..NO ozaj pekné... ;-) výrobcovi akurát tak nas...ť na výrobky :-) :-)
Odpovedať
@dusantt mňa už dávnejšie technik čo opravuje bielu techniku varoval, nekupuj nič čo má dotykové ovládanie, nič, aleže vôbec nič. Vraj je to prvá vec, ktorá sa na technike pokazí. A ak sa to pokazí, jednak, na náhradný diel sa čaká dlho, a je príšerne drahý. Držím sa AJ toho pravidla a zatiaľ, klopem na hlavu :), sa nám tie veci nekazia.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
Ja som sklamaná s nosnú,kúpila som si chladničku velku stály 540e,po zapnuti išla mozno 4 hodiny potom sa pokazila,musela som volať do prahy aby mi poslali zo zvolena opravára,trvalo to týždeň ,este ze som starú nevyhodila,musel vsetko vymeniť,uz viac nekúpil bosh
Odpovedať
@renca_iba_renca a nehcali ste ju aspon 24hod. uležať na mieste, či ste ju hned zapli?
Odpovedať
Profilova fotka
@renca_iba_renca to moze byt len chybny kus, lebo co pocuvam aj od kamaratov, aj od nasich tak ti zase na bosch nedaju dopustit.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?