Elektrický fúrik alebo prepravník na doma, má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Vie niekto odporúčit nejaký elektrický fúrik alebo prepravník, na čo sa zameriať, čomu sa vyvarovať? Preferujem na baterku.
Odpovedať
1
2

Odpoveď na príspevok od minoo:

@profistavbari hmm a na to si ako prisiel? 40*6=2…
@minoo Vyrátal si výkon a ten ja nepopieram ale za aký čas...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od profistavbari:

@minoo Vyrátal si výkon a ten ja nepopieram ale z…
@profistavbari No to je dane prikonom motora a stratami 🙂 Neni dobre viest debatu, ked v tom plavas.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od profistavbari:

@minoo Vyrátal si výkon a ten ja nepopieram ale z…
@profistavbari to sa stava ked je clovek dlho profesional vo svojom obore, ze zacne svoje nazory a myslienky automaticky povazovat, za spravne, lebo su jeho... Pozri si EV, maju baterky 400V, taycan ma 800V... Nejazdia preto kratsie... Akurat sa rychlejsie nabiju...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od minoo:

@profistavbari to sa stava ked je clovek dlho pro…
@minoo Tak ma prosím pouc ako vydrží 6 Ah batéria rovnako ako 22ah? Alebo výrobcovia aku náradia zbytočne ponúkajú napr. 5ah batérie?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kejsix:

@profistavbari No to je dane prikonom motora a st…
@kejsix A kapacita batérie je kde?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od profistavbari:

@minoo Tak ma prosím pouc ako vydrží 6 Ah batéria…
@profistavbari beriem to tak, ze mas uprimny zaujem aby som ta poucil a ta arogancia co z toho citim je len moje skreslene vnimanie. Tu som ti teda nasiel vysvetlenie, ktore by laikovi mohlo co to ozrejmit: https://www.herman.sk/blog/ah-vs-wh-a...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od minoo:

@profistavbari beriem to tak, ze mas uprimny zauj…
@minoo Aká arogancia? Myslíš tie tvoje narážky ohľadne profesionála a písania svojho názoru? Prepáč ale skús čítať aj svoje správy.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od profistavbari:

@minoo Aká arogancia? Myslíš tie tvoje narážky oh…
@profistavbari no vacsinou sa slovne spojenie "tak ma pouc" pouziva ironicky a preto mi to prislo arogantne, kedze ty si naozaj "potreboval poucit"... A ja som nepisal nazor, ale fyzikalny fakt, ktory si sa ty snazil vyvracat svojim nazorom az tak velmi, ze si vlakno dotiahol na druhu stranu... Pritom stacilo nedrzat sa neochvejne svojho nazoru, ale overit si, ci ho mas vytvoreny na zaklade korektnych informacii...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od profistavbari:

@kejsix A kapacita batérie je kde?
@profistavbari To sú práve tie spomenuté watthodiny. To si ale treba vedieť preratat a uvedomit .. 12V/10Ah je rovnaký el. náboj ako 40V/3Ah.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kejsix:

@profistavbari To sú práve tie spomenuté watthodi…
@kejsix Dakujem za upozornenie.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od profistavbari:

@kejsix Dakujem za upozornenie.
@profistavbari vacsina nabijaciek je limitovanych velkostou prudu, cim viac voltov ma bateriu, tym su mensie rizika, stacia uzsie droty, vydrz je dlhsia..aj samotna bateria, ked ma viac clankov, tak idu do nej mensie prudy a dlhsie vydrzi..rychlejsie sa nabija..preto napr. 12V systemy sa pri solarnych paneloch v domoch nepouzivaju vobec, 24v pouzivaju vacsinou ti, co sa nechali oblbnut a pouzivaju sa hlavne 48v a viac... Co sa tyka tej vane, tak mozno prave ta plastova bude vyhoda, ze sa lepsie bude umyvat, nebude hrdzaviet ako zelezne...uvidim, dam tu vystup po case, furik dostane zabrat, o to sa bat nemusi :)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?