Skúsenosti s firmou Jalu - Luščík

Dobrý deň, máte niekto skúsenosti s firmou Jalu - Ján Luščík pri stavbe RD? Ďakujem pekne.
Odpovedať
@julka1325 No všetko na úkor kvality, stavbu realizujú zväčša neoborný pracovníci. Neprihliada sa na kvalitu no na kvantitu. Pár jeho stavieb som mal možnosť vidieť, posúdiť, dokonca sme mali jednu stavbu hneď vedľa. Ľudia sa u neho menili ako na páse. Všetko len rýchlo, rýchlo, aby bol on spokojný. Bavil som sa s nimi, hamty hamty, hamty.... Obmienanie materiálov, za lacnejšie,, medzi preklady biely polystyrén a mnoho mnoho iného
Odpovedať
@dublincan Ďakujem pekne za odpoveď. Aj sme si mysleli. Dali sme si urobiť viac cenových ponúk a táto firma mala výrazne nižšiu cenu ako bol priemer. Obávali sme sa, že to pôjde samozrejme na úkor kvality, hlavne keď sme nemali na túto firmu ani referencie od reálnych ľudí, preto sme si vybrali radšej drahšiu firmu a sme radi, že sme tak urobili. Síce to bolo nákladnejšie, ale domček je kvalitne postavený a nemusíme sa bať či sa nám raz nezosype 😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@julka1325 Dobrý deň, mohli by ste mi, prosím, napísať, aké stavebné firmy ste ešte oslovili a ktorú ste si nakoniec vybrali? Snažím sa zorientovať v ponuke, ale úprimne povedané, neviem, kde začať, tak by sa zišli aspoň nejaké tipy 🙂 Ďakujem.
Odpovedať
@michaela_maninkova Poslala som Vám správu 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?