Prístrešok - pokračovanie strechy

Dobrý deň, chceli by sme pri stavbe domu realizovať prístrešok na auto ako na obrázku. Napadlo nám, že by sme mali "štít" prístrešku z pravej strany zatvoriť, aby nám práve tadiaľ nesnežilo a nepršalo na autá. Ak to niekto máte takto zrealizované, prosím Vás o fotku. Domy čo sme videli majú tento štít otvorený. Dom je cca 14x9 a sklon strechy 25 stupňov, prístrešok bude cca 3x9. V štíte domu bude výlez pod strechu, preto takéto riešenie. Ocením každú skúsenosť. Vďaka Veronika B.
Odpovedať
@veronika306 Podľa mňa je zbytočné dávať tú stenu plnú. Bude tam tma a nemá to žiadne výhody. Či vietor zafúka trochu snehu z boku alebo spredu či zozadu, je jedno. A strechu prístrešku by som dal úplne samostatnú a inú. Škoda tak masívnu strechu na prístrešok. Pozri ako to mám ja, pre auto to úplne stačí. V zime nie je zasnežené ani zamrznuté okno, ak je sychravo, tak nie je zarosené. https://www.modrastrecha.sk/forum/gar...
Odpovedať
@chrobak7 on bude mat v stite vylez do podkrovia, tak preto takto. a ak tomu dobre rozumiem, zavriet chce iba stit, teda hornu cast. inak suhlas, sneh tam pojde tak ci tak, takze to bude skor esteticke nez funkcne. akurat ma napada, ze ak sa zavrie stit, dal by sa tam urobit odkladaci priestor.
Odpovedať
Profilova fotka
@milan_ akurat som to chcela napisat, lebo takeho skryteho ulozneho priestoru proste nie je nikdy dost
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?