Mimoriadna splátka raz mesačne cez GEORGE

Dobrý deň, minulý rok koncom septembra som refinancoval hypotéku v SLSP. V zime som si všimol "akciu" SLSP, v ktorej píšu nasledovné: "Práve v predvianočnom čase sme prichystali darček aj pre klientov, ktorí už financovanie od nás majú. Môžu si teraz rýchlo a pohodlne, na pár klikov, vložiť mimoriadnu splátku na svoju hypotéku" Vraj je hypotéku a úver možné ako cez WEB aj cez appku George mimoriadne mesačne splácať až do výšky trojnásobku mesačnej splátky. Kamarát to tam viditeľné má... Ja tam takú možnosť nevidím. Nemám to len chybou banky sprístupnené? alebo sa to týka iba zmluvy vytvorené od nejakého dátumu?
Odpovedať
To ti neviem poradit, ale tiez v Georgovi mám túto možnosť, ale ja hypo mám už vyše tri roky, opýtaj sa v sporitelni, alebo na stranke slsp je online asistent.
Odpovedať
@tom_hardy Otvor si úver na bývanie, funkcie a tam máš možnosť mimoriadna splátka. zadáš sumu a je to... s vianocami to nijako nesúvisí...
Odpovedať
@tom_hardy ja to tiež mám v app tu mimoriadnu splátku. Skús aktualizovať Georga
Odpovedať
Hypotéku mám od roku 2016. Minulý rok som refinancoval, resp. mi končila úroková sadzba. Momentálne mám nejaké zvyšné peniaze, preto to riešim až teraz, aj keď táto možnosť je tam už skoro rok... Spomínaný kamarát tak nemal viditeľnú kartu "hypotéka"... V banke mu to zapli. Možno rovnaký problém? Dobré vedieť, že sa to týka aj starších úverov. Skúsim teda kontaktovať banku.
Odpovedať
@tom_hardy v George si zapneš viditelnost "karty" akej potrebuješ. Netreba ist kôli tomu do banky...
Odpovedať
@tom_hardy 0850 111 888 infolinka SLSP. To je taký problém tam zavolať a opýtať sa?
Odpovedať
Profilova fotka
ako tiez nechapem otazke, kdeze si to vies velmi lahko sam cez infolinku zistit. aj keby ti tu niekto povedal, ze to tak mozes aj ty, aj tak by som si tam pre istotu zavolal
Odpovedať
zavolaj na infolinku
Odpovedať
Profilova fotka
@ascedant no tak s tymito online asistentami nemam velmi dobru skusenost, zakazdym sa dozviem figu, ked nieco potrebujem, nevybavim takto nic.
Odpovedať
Profilova fotka
Zaujímalo by ma, či si si to skúšal už aj zisťovať. Isto sa tam dá zavolať s tým, aby ti to dvihol niekto reálny
Odpovedať
@tom_hardy moze byt, ono tieto bankove apky nefunguju niekedy extra spolahlivo, co som si vsimla moju a aj ked sme sa tak o tom bavili. Ak mas na to cas, tak skoc do banky, to budes mat najlepsie.
Odpovedať
@tom_hardy kartu, akú potrebuješ, si vieš zapnúť... Otvor appku George, prihlas sa, v pravom hornom rohu ikona panáčika - Domovská obrazovka - Upraviť prehľad a tam si nadstavíš ako poradie, tak aj viditeľnosť tvojich produktov v banke.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@sebasto tak bol som v banke a zároveň som napísal na info email. V banke mi poradili veľké H... Týpek nevedel absolútne nič, nemal prehľad. Asi nový zamestnanec. Strata času. Potom mi odpísali na email. To že to nemám viditeľné môže byť z rôznych dôvodov... Môj dôvod je (asi) ten, že moja hypotéka sa tvári stále ako hypotéka pre mladých. Z tohto dôvodu nemam možnosť posielať predčasne a mimoriadne splátky... Keďže pôvodne som čerpal hypo pre mladých... Text emailu nasledovný: Táto možnosť nie je v Georgeovi sprístupnená len v prípade, ak: - úver ešte nie je čerpaný - existuje omeškanie so splácaním pohľadávky - na účte nie je dostatok prostriedkov na uskutočnenie ani minimálnej sumy mimoriadnej splátky - je v Úverovej zmluve dohodnuté progresívne splácanie - ide o produkt hypotekárny úver pre mladých - ide o úver, ktorý sa má splatiť v deň konečnej splatnosti z výnosu životného poistenia, tzv. Úver Život - do konečnej splatnosti Úveru zostáva menej ako 6 mesiacov, - v prípade systémovej údržby, uzávierky alebo nepredvídateľnej technickej poruchy, - alebo ak Banka už eviduje zadanú požiadavku na splatenie úveru alebo jeho časti v pobočke.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?