Menu Forum

Kde môžem dostať 100% hypotéku?

21. aug 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
evkaspa
Hypotéka na mieru
Eva Špaňová PRO

Služby - finančné a právne poradenstvo - Okres Bratislava
28

“Pri hypotéke s dokladovaním príjmu úrokové sadzby už od 1,8% p.a. fix 3 roky bez potreby poistenia úveru. Pomôžem Vám nájsť najoptimálnejšiu hypotéku. Ak bývate v Bratislave alebo okolí vybavím za Vás všetky formality spojené s hypotékou.....bez akýchkoľvek poplatkov. Napíšte mi do IP.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
evkaspa
Hypotéka na mieru
Eva Špaňová PRO

Služby - finančné a právne poradenstvo - Okres Bratislava
28

“Pri hypotéke s dokladovaním príjmu úrokové sadzby už od 1,8% p.a. fix 3 roky bez potreby poistenia úveru. Pomôžem Vám nájsť najoptimálnejšiu hypotéku. Ak bývate v Bratislave alebo okolí vybavím za Vás všetky formality spojené s hypotékou.....bez akýchkoľvek poplatkov. Napíšte mi do IP.”
(Pred 1 rokom)

@navis To rozhodne nie je pravda. Zbytočne by ste s tým stratili 2 mesiace času. Dajte si vypracovať geometrický plán a geodet ho dá overiť na katastri. Následne znalec vie urobiť znalecký posudok rozostavanej stavby a nič Vám následne nebráni v žiadosti o hypotéku. Určite pred žiadosťou o hypotéku nežiadajte o zápis rozostavanej stavby na katastriemoticon. Ak by ste mali záujem, dám Vám kontakt na kolegynku z Bystrice, ktorá Vám so všetkým pomôžeemoticon.
20. aug 2014 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
navis
Registrovala sa 4. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 112 príspevkov. Okres Banská Bystrica.
  • Staviam dom
    pri Banskej Bystrici, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
navis
Registrovala sa 4. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 112 príspevkov. Okres Banská Bystrica.
  • Staviam dom
    pri Banskej Bystrici, Slovensko
 evkaspa ďakujem, uvidím čo dnes vybaví naša poradkyňa v banke
21. aug 2014 o 10:28  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martuska
50
Registrovala sa 9. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 151 príspevkov. Má 25 priateľov. Okres Galanta.
fotoportrét
fotoportrét
martuska
50
Registrovala sa 9. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 151 príspevkov. Má 25 priateľov. Okres Galanta.
 ja by som sa rada opýtala ako je to s hypotékou pre mladých.
Ideme stavať dom, na hypo by sme založili byt mojej mamy. Vraj sa musí hypotéka pre mladých zdokldovať, kam sa dali peniaze.... a tu máme problém, kedže väčšina prác a materiál pôjdu bez papierov nebudeme vedieť zdokladovať plnú sumu hypotéky.

Nestačia banke fotky z výstavby? Alebo znalecký posudok budúcej stavby? Reálne sa to postaví, len to nebude cez faktúry.
Ak nevydokladujeme, banka nás bude pokutovať, alebo budeme musieť vrátiť príspevok?
21. aug 2014 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martuska
50
fotoportrét
fotoportrét
martuska
50
 asi som v zlej téme emoticon
21. aug 2014 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sahrai
1
Registrovala sa 22. marca 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
sahrai
1
Registrovala sa 22. marca 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Bratislava.
 @ingridch my sme s priatelom ziadali o uver na 100% kupnej ceny a aj sme ho dostali - VUB banka. Mame trochu ine podmienky ako vy - cena kupovaneho bytu bola 2x vyssia ako vasa a aj nase platy su na dnesne pomery lepsie ako priemer. Tiez som vlastnicka inej nehnutelnosti tak si myslim, ze urcite aj to zavazilo. Ale urcite sa to da dostat 100% uver len musis pochodit banky a spytat sa na podmienky. Aj nam trvalo par tyzdnov kym sme si urobili prehlad. Drzim palce! emoticon emoticon
21. aug 2014 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sahrai
1
fotoportrét
fotoportrét
sahrai
1
 Aha, akurat vidim ze toto je konverzacia z 2011 emoticon emoticon emoticon tak dufam ze sa to podarilo emoticon
21. aug 2014 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to