Zvlhnuty mur od vonku

Dobry den prosim vás, co by ste mi poradili na tento vlhky mur z vonku pod verandou, je tam menší podpivnicný priestor, davnejsie na skladovanie uhlia. Rozmýšľam nad sanacnou omietkou zavakovať. V prilohe foto Dakujem vopred za rady
Odpovedať
Dalsiafoto
Odpovedať
Profilova fotka
múr vlhne z vnútornej vlhkosti, je to ukážka tepelného mostu. Uhlie sa pred odvozom a predajom plaví, vonku sa možno tiež skladuje na daždi, keď začnete kúriť, voda sa vyparí a vyzráža v kúte. , Alebo odstrániť uhlie, alebo urobiť pre uhlie ohrádku s medzerou pri stenách aby boli odvetrané, a viac vetrať.
Odpovedať
To čo radí @jan45 a ešte zhodiť obklad, nahodiť rošt, vytvoriť vetranú medzeru a zakryť nejakým obkladom na rošt ( imitácia kameňa, dreva .... ).
Odpovedať
@jan45 dakujem Vam velmi pekne za radu
Odpovedať
@ernesttyukos dakujem Vam pekne za radu ... po skonceni prác ...pridam finalnu fotku
Odpovedať
@ernesttyukos obklad zhodim, a rozmyslam ze nahodim sanačnú omietku na to, je to dobry napad ?
Odpovedať
@lukas861994 Ja by som zostal pri vetranej vzduchovej medzere. Kvalitná sanačná omietka + vysokodifúzny náter nebudú ani lacnejšie, ani spolahlivejšie.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?