Obnova fasady aka "Ako velmi ma obtiahli?"

Ahojte, mal som majstra, ci mi dohodil fasadnikov. Velmi sikovni chlapi, na kvalitu a pristup si nemozem stazovat. Akurat, ked si to cele spatne prepocitavam, tak sa citim okradnuty, nakolko som neplatil priamo fasadnikom ale tomu majstrovi. Robilo sa 320m fasady: - penetrak - sietka lepidlo - vyrovnanie lepidla - mliecenie - penetrak - natiahnutie fasadnej omietky Za pracu bez materialu a bez lesenia si vypytal 7200eur bez papieru. To vychadza 22,5€ meter. Viem, sprosty som, ale vie mi niekto povedat realnu cenu kolko by bola fer cena v BA. Dakujem
Odpovedať
@colakakao Mne nacenovali za 132m2 12k€, vrátane 24cm EPS, materiálu, práce... Čiže 90€/m2 Takže práca 22,5€/m2 je podľa mňa ok.
Odpovedať
18-20 e/m2 za pracu je bezna cena. takze 22.5 e/m2 v BA je tiez stale "v norme"
Odpovedať
nie si sprostý, máš dobrú cenu a ešte k tomu si spokojný, ako spravili robotu, tak buď spokojný... niektorí by ľutovali, že nepriplatili pár stovák, aby to mali rovné, nebolo vidno kotvy, vlny proti svetlu... daj si pivo, vylož si nohy a teš sa z peknej fasády...
Odpovedať
To už by som teraz neriešil, tak ako napísal melleus buď rád že to máš spravené k svojej spokojnosti. Keby si teraz zistil že si mohol ušetriť 200eur čo by ti to pomohlo? Inak tiež si myslím že cena celkom v pohode.
Odpovedať
@colakakao máš takú nedôverčivú povahu... len sa s tým naučiť žiť 🙂
Odpovedať
@colakakao tak my sme teraz robili novostavbu rodinného domu presne to iste bez zateplovania čiže sieťka, 2x lep, penetrak a omietka, cena prace aj z lešenim 12 eur za m2. Tak to je skoro polovica s tvojej.
Odpovedať
Čiže ste robili fasádu bez zateplenia? A s tým zateplenim by to koľko bolo?
Odpovedať
@rudy5 cena na komplet s lešenim aj s materiálom 15cm polystyrén momentálne vychádza 50eur za m2.
Odpovedať
A bez materiálu?
Odpovedať
@rudy5 20ecok
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?