Aky odtien dat na fasadu🤷‍♀️

Ahojte potrebujem opat poradit..neviem aku farbu fasady zvolit...strecha antracit, okna hnede..rozmyslam nad jemnucko kremovou..nieco z toho prveho stlpca..omietka weber..podla vas?
Odpovedať
Oprava - nieco z posledneho riadku ( otocilo mi fotku😀)
Odpovedať
stredný rad posledná vzorka alebo potom teda posledný riadok a prvá vzorka.
Odpovedať
Tretí riadok prvá vzorka
Odpovedať
@henyka86 nechcete aj kombinaciu? poddasie jednej a steny z druhej farby? Inak mimochodom otazka ku kotveniu tej vaty. Mate zapustene kotvy so zatkou? Lebo ak nie, tak Vam ich to casom ukaze na fasade. (da sa to umyt, ale je lepsie ked sa kotvy zapustia a zalepia zatkou)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som volil kombinaciu dvojky a stvorky z posledneho radu.
Odpovedať
Mne by sa pacila kombinacia z druheho a tretieho riadku dvojky 😉 Tmavsie s bledym, to mi je teraz take srdcu blizke.
Odpovedať
Posledný riadok, jedno je viac menej, že ktorý odtieň. Na takýto dom by som nešiel do ničoho tmavého, práveže bledé odtiene a viem si celkom predstaviť aj tehlový obklad na niektorých miestach by mohol pekne ukázať
Odpovedať
@igor256 zatky tam daju majstri naspat.. Dakujem za vsetky rady, s muzom sa priklaname k tomu poslednemu radu posledna vzorka..na sokel pojde marmolit ten bude vyraznejsi bude ladit skor k streche a rynam, podbitie nechame vo farbe fasady
Odpovedať
Profilova fotka
@henyka86 a dobre ste si vybrali, ta vzorka sa pacila aj mne a marmolit bude mat aky odtien? bude to isto dobre vyzerat
Odpovedať
Aj som chcel písať, že tá úplne posledná. Len potom mi zase napadlo, že či nie je až moc bledá, tak som ešte uvažoval nad druhou v poradí v poslednom rade. Ale zase medzi tým nejaký veľký rozdiel nie je. Ale tak v podstate si sa utvrdila v tom, že aj väčšina ľudí by vyberala podobne ako ste sa vy rozhodli.
Odpovedať
@hena8874 marmolit bude takyto
Odpovedať
Mne sa pozdáva durhý riadok a tretia vzorka🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?