Ako sa teraz pohybujú ceny za materiál na fasádu domu?

Dobrý deň, chcem sa spýtať kto sa chystá teraz robiť fasádu alebo fasádu domu prednedávnom robil, ako sa pohybujú ceny materiálov? Dali sme si spravit CP a som skoro odpadla aku sumu si vyžiadali. Je pravda, ze cena materiálov išla vyrazne hore? Ďakujem.
Odpovedať
@dudah žial áno, polystyrén išiel hore o 45%, aj my sme zostali ,,obarení,,
Odpovedať
Ja mam cenu 35 Euro za m2 na fasadu domu .
Odpovedať
@valeriapoe robota + material ?
Odpovedať
@dudah 2 dni dozadu sok v stavebninach... zelezo a plast o 30-40% zdrazenie. Takze vratane polystyrenu. Cena 40-45m2 s materialom (15cm polyst.)
Odpovedať
@luckapav 45% ? tak to vam teda slusne nadhodili ... ja som videl len narasty cca o 5-10% ste si ista, ze ste pozerali ten isty typ ?
Odpovedať
@dudah myslim, ze ano vybavujeto brat
Odpovedať
@shadowmilan ku príkladu,podlahovy polystyrén priamo z výroby sme brali v januári skoro o 50€ na 1m3 lacnejšie než co sme zisťovali cenu pre známeho minulý týždeň
Odpovedať
Profilova fotka
ved už viac ako rok je ,,korona,, treba nejako zarobiť :-D
Odpovedať
@luckapav nuz neviem kde kupujete viem ze bol drahsi aj pred par rokmi, potom lacnejsi a teraz cca rok pomalicky rastie, vo vysledku tak ako som napisal 45% je ale hodne prehnane ...asi cas zvolit ineho dodavatela ale nebudem sa hadat ... mozno ze vam len nedavaju uz zlavu aku davali pred tym ja ale neberiem ceny po nejakych hromadnych zlavach ...
Odpovedať
@shadowmilan s odstupom času, už snáď vieš ze to co som písala o cene polsytsyrenu nebol blud ani výmysel, ale žiaľ krutá realita 😉 Stačí si tu prečítať momentálne aktuálne diskusie o zdraženi stavebných materiálov. 45% + bolo ešte dobrých
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?