Vyjadrenie SSE k bodu napojenia nie je jasné. Čo robiť?

Ahojte, prišlo mi domov vyjadrenie so SSE, lebo som požiadal o bod napojenia...píšu tam že Bod napojenia sme vam vyznačili v prílohe.... jedina priloha je tam papier A4-ka, kde je len -všeobecne podmienky k vyhotoveniu diela. čakal som že mi daju niaku mapku kde bude vyznačené na ktorom mieste sa mam napojiť. Teraz na základe čoho mi projektant urobí prípojku to teda neviem...nemáte s týmto skusenosti??najbližšia rys elektricka skrina je niakych 35 metrov....ale či z nej sa možem napojiť, alebo z niakej inej čo je dalej...jaa teda fakt neviem...že by mi ten bod napojenia neposlali??? alebo je to tam len niekde napisane???sa mi nezdaaa... som bol včera na SSE ale oni nevedia, mam zavolať na SSE...konkretne cislo, samozrejme len utorok, tento nie lebo je sviatok tak az na ten buduci...no mna asi trafi...:-)))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim ten bod musite mat dakde v papieroch pod nejakym cislom el.skrine.Mapku od elektrarni necakajte to vam musi nakreslit projektant a na zaklade toho vam daju nato povolenie elektrarne.
Odpovedať
som to čital niekolko krat, ale žiadne číslo skrine...nič takéé...kuaaa
Odpovedať
NOo takže, volal som tam....zabudli mi poslať mapku ..predsa len..., ale vraj čo take strasne sa stalo.....mmmmmmmmmmmmmmm.... mam si zavolat projektanta priamo na pozemok a nech mi da bod napojenia do najblizsej skrine, do ktorej sa da..
Odpovedať
Profilova fotka
Ale uz je to aspon na dobrej ceste.My sme nedostali ziadnu mapku ale mali sme tusim konzultaciu s niekym z elektrarni ze ako to mozeme spravit ale bola to iba ustna dohoda.A povedai ze mame si dat spravit projekty a na zaklade toho nam to odsuhlasili a mohli sme zacat budovat.Potom od nas ziadali revizne spravy od elektromerovej skrine a od revizneho technika atd.az potom prisli namontovat elektromer.zdlhavy postup.To sme vybavovali tusim v roku 2004 ale odvtedi sa to asi uz zmenilo.Chce som vam aspon trosku pomoct drzim palce nech vam to vyjde majte sa.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?