Prečo sliepka vydáva zvláštny zvuk?

Prosím vás o radu. Dnes mi začala jedna sliepka vydávať zvuky ako malý psík. Také stikutanie, kychanie, kaslanie, neviem ako to nazvať. Neviem čo jej mám dať aby sa jej polepšilo. Skúšal som aj pozrieť či nemá niečo zapichnute v krku, ale nemá. Pri dýchaní chrapčí, nemá čisté dýchanie. Ďakujem veľmi pekne za každú radu 😞
Odpovedať
@masterra3 Najlepší bude polievkový kúpeľ - rýchlo ju zarezať a uvariť. Lebo ak skape, tak môže poputovať akurát tak do kontajnera.
Odpovedať
@chrobak7 veď to ma napadlo hneď, len by mi bolo ľúto, lebo je to len 20 týždňová mládka. Teraz začali niesť
Odpovedať
@masterra3 zvaz ci sa s nou oplati ist k veterinarovi alebo skonci v hrnci.
Odpovedať
to vyriesi len sekeromycin....
Odpovedať
Jasné že by som nešiel k veterinárovi, už potom radšej tá nedeľná polievka. Myslel som nejaký "ľudový" liek, ktorý by pomohol. No nič bude polievka, ale ďakujem za radu
Odpovedať
Vývar by jej nepomohol 🤣 možno ju len boli hrdlo 😅
Odpovedať
@masterra3 Ťažko ti niekto poradí, keď tú sliepku nikto nevidel. Môže byť prechladnutá, mohla niečo zožrať, čo jej drhne krk a možno jej nič nie je.
Odpovedať
Profilova fotka
@masterra3 Presne to isté robí aj sliepka u svokrovcov na dvore. Nikoho to netrápi, okrem toho na nej nie je nič iné vidieť.
Odpovedať
ak zerie a pije tak skus este pockat ci ju to prejde alebo nie
Odpovedať
Ako dlho toto cele uz trva? Ak ti na tom nejako moc zalezi tak ju vezmi k veterinarovi, ale rychlejsie a jednoduchsie bude urobit z nej vyvar.
Odpovedať
@stano_33 trvá to síce len dva dni, ale nič také som predtým nevidel. Ani mama, čo chová sliepky 30 rokov. Ešte chcem počkať, možno sa z toho dostane 😀
Odpovedať
@masterra3 A nenaučila sa cudziu reč a Ty jej nerozumieš?? :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@masterra3 myslis, ze sama sa z toho vylize? Mam obavu, ze to len tak neprejde. Ale musim povedat, ze este som nikoho nevidel so sliepkou u veterinara 😄
Odpovedať
Však to je jasne.. COVID 19....Bacha bo budeš v karantény so sliepkou 2tyzdne..
Odpovedať
@stano_33 Nie, lebo veterinár chodí za sliepkami. Teda myslím za tými vo veľkochove.
Odpovedať
@chrobak7 mňa by v živote nenapadlo ze môže mať niekto takéto problémy...
Odpovedať
Je najmenej si zavolat nejakemu veterinarovi vo vasom okoli a normalne sa ho spytatci by nedosiel ak sa ti tam s nou teda nechce
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@masterra3 Ostatné sliepky nerobia?
Odpovedať
Ale ved to je uplne bezne ist k veterinarovi pre lieky aj sliepkam predpisuju lieky. Starka im vzdy nieco priliala do vody,ak bola nejaka chora a nezdala sa jej. Nahraj video a ukaz veterinarovi a povie ti,co s nou.
Odpovedať
tak ak chces aby este co to zniesla, mozno by nebolo na skodu s nou zbehnut k veterinarovi, ak nie, tak potom ako ti radili vyssie, sup s nou do polievky.
Odpovedať
@mikulas_fedordf @hoblinka13 @bibiana177 Za ten rok už sliepka: a) je vyliečená alebo b) je skapatá alebo c) skončila v polievke. Teraz už k veterinárovi s ňou asi nepôjdu.
Odpovedať
Profilova fotka
@chrobak7 vies ako je to mylne, ak nedal vediet, co s nou urobil 🙂 Ludia si nevsimli a uz len hadaju.
Odpovedať
@chrobak7 no tak to asi veru nie. som si ten datum ani nevsimol
Odpovedať
@chrobak7 pekné zhrnutie 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?