Ako sa udržuje tmavá dlažba?

Ahojte, prosim Vas, tí co mate tmavú dlazbu na schodoch do domu, ste s nou spokojni? Nie je problem s udrzbou? Vdaka za odpovede.
Odpovedať
@moni1912 pekny den. My mame vbyte v kuchyni ciernu tmavu dlazbu a poviem vam, vidieť na nej kazdu omrvinku 😩 urcite by som sla do nejakej inej farby. V dome sme si dali bledosivu matnu, taky betónový vzhlad a je to ovela lepšie
Odpovedať
@en_em toto je smrt. Zazil som to asi raz na penzione v kuchynke. Cierna leskla dlazba. A isli ma porazit, ked si tam clovek len chleba odrezal
Odpovedať
@moni1912 nič tmavé a nič úplne bledé nie je dobré, to sú také extrémy by som povedal, je dobré nájsť niečo medzi tým aby to bolo v pohode na údržbu, aby si si potom nebúchala hlavu 😉
Odpovedať
@moni1912 je problem s udrzbou a dost velky, vsetko na tmavom je vidiet. Utries a za par sekund uz znovu vidis prach a aj vsetky omrvinky. Isto je lepsie dat nejaku inu farbu ako tmavu.
Odpovedať
@moni1912 tmavú určite nie, známy dával dokonca takú akoby tehlovú, myslel, že to bude fajn a teraz nadáva. Všetko je na tom vidieť, osobne by som volil niečo do siva, do hneda, ale aby to nebolo jednofarebné, aby sa na tom stratili fľaky 😉
Odpovedať
@moni1912 tiez by som nedavala tmavu. My sice nemame vonku ale v kupelni tmavo hnedu taku cokoladovu, nastastie len asi 1 m2 a aj tak som rezignovala s upratovanim. Kazda kvapka slapaje prach na tom vidno. Vonku to musi byt este horsie.
Odpovedať
ja som tiez proti tmavej,nejaky stred najlepsie
Odpovedať
moc tmave je veru zle na udrzbu a fakr na tom vsetko vidno.. podla mna je fajn drevodecor alebo teda betonovy vzhlad, tam na nej je ozaj toho malo vidiet
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
https://www.merkurymarket.sk/vrobok/d... prosím Vás, myslíte, že aj na tejto dlažbe bude vidieť všetko? prach, chlpy psa...
Odpovedať
@dzanka33 na kazdej dlazbe vonku vidno prach aj spinu. My mame vonku drevodekor vyberali sme taku,aby nebola velmi bleda ani velmi tmava a predsa vidno,ked poprsi a prejdeme mokrymi topankami. Ale s tym sa treba naucit zit.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?