Hlada sa detska postel a umiestnenie v izbe

Ahojte, pomali budem menit detsku postielku za postel. A kedze ide o moje prve dieta, tak by som si rada nechala poradit... Dcerka ma 2r. Varianta A, B alebo nieco ine? Chcela by som, aby jej postel vydrzala co najdlhsie, preto sa priklanam k verzii B s tym, ze by som jej z oboch stran dala este zabranu, ktora sa da odmontovat. Pri vezrii A je to podla mna postel pre deti do 4r... Ako dlho spia deti so zabranou? Zvyknete vyuzivat ulozny priestor pod postelou? Ci len sa tam prach drzi? A radsej ulozny priestor pod postelou ci dalsi matrac pre pripadnu navstevu? A este mi poradte ako umiestnit postele (po case budu dve identicke) v izbe. Vedla seba alebo v rohu? Dakujem.
Odpovedať
Ahoj, my ked sa budeme stahovat, bude mat dcerka tiez 2r a vlastnu izbu/postel Pokukovala som nad roznymi detskymi ale vyhrala tato z ikei, https://www.ikea.com/sk/sk/p/hemnes-r... Mozes kupit bez matraca alebo s matracmi k nej vies dokupit zabranu , je super ze je roztahovacia a lahnes k dcerke aj ty, pripadne aj 2 dcerky spolu 🙂 A ma ju uz na dlho a nemusis menit
Odpovedať
Profilova fotka
@coralline ulozny priestor zavisi od toho, ci mas dost skrin na pripadne hracky alebo ine veci. ak mas dost vela ulozneho priestoru, tak by som radsej volila ten matrac pre pripadnu navstevu alebo ked bude chciet nejaka dcerina kamaratka u vas prespat.
Odpovedať
Profilova fotka
@coralline ak potrebujes ulozny priestor, tak vyber taku postel, ak nie tak vyber nejaku na nozickach, kde budes moct aj vysavat a umyvat podlahu a tym padom tam bude menej prachu. Co sa tyka umiestnenia posteli, tak by som volila do rohu ich dat.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?