Dievčensko chlapčenská izba

Vyzerá to aspoň trochu normálne? Nechcem komplet nový nábytok, teraz máme otvorené police a posobi to neupratane, navyse su plytke a nezmesti sa tam vsetko aj s knihami. Takze by som dokupila skrinky Stuva z Ikei (dve vysoke, jednu modru nizsiu) a policu na stenu. Je to iba na hracky/knihy/ucebnice/vytvarne potreby... Postel sa neda dat inak a musim zachovat rozdelenie dievca/chlapec, aby mali kazdy svoju cast izby. Koberce uz mame, tiez ine nechcem kupovat. Dcera skolacka, chlapec skolkar. O par rokov pojde dcera do vlastnej a sem sa nastahuje mladsia dcerka. Takze planujem ten nabytok na dlhooo, az navzdy. Asi biely a polepim foliou. Tak sme to mali doteraz a bolo to super, ked sa zunovalo, prelepila som.
Odpovedať
Profilova fotka
Celkom hej. Mozno vysoka skrina hned pri vstupe, nie. Mozno dat vysoke skrine vedla seba za postel pre décru a tie nizsie vedla seba k dveram pre chlapca. Moja dcera ma viac veci ako syn a syn vesiakovu skrinu v izbe nema (ma 8rokov) nema veci na vesiakoch. Ak ich kupis biele, budes moct kombinovat a rozhodnut sa potom. A nejaka synova hracka alebo bunda moze mat aj miesto v sestrinej skrini. Spolocenske hry tiez v spolocnej skrini. Nedavala by som ruzove a modre skrine do spolocnej izby. Doplnky ano.
Odpovedať
@lenkito10 čo sa týka farby, dal by som biele až čierne gender neutrálne, vyhol by som sa odtieňom modrej a ružovej. Pekne korektne v súlade so svetom 😉
Odpovedať
@lenkito10 oblecenie tam nebudu mat. Dobry napad dat vysoke skrine len k posteli. Mozem jednu vyssiu rozdelit na tri casti a nechat v strede dve otvorene policky.
Odpovedať
Takto?
Odpovedať
Profilova fotka
@yimi ano, je to fajn. Biele skrinky budu moct zostat aj po dovrseni takeho skolskeho veku, kedy nebudu pripadat tak detsky ruzovo a modro. @foox 😂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
My sme zariaďovali bielou farbou, nechceli sme aby ten nábytok mali len na krátku dobu, takto to môže ostať aj dlhšie. Jedine sme dokúpili iné postele
Odpovedať
@kajess tak by to malo byt, nemusi sa potom kupovat kazdu chvilku novy nabytok, nejde to tolko do penazi a aj sa to lahsie kombinuje 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?