Vyklenok v stupnej chodbe

Dobrý deň máme vstupnej chodbe takýto výklenok a ja vôbec neviem ako ju zariadiť, potrebujeme tam priestor na vešanie, máte niečo podobné?
Odpovedať
.
Odpovedať
@daniela87sk Super, že máte výklenok, dáš tam sedačku alebo botník a nad to vešiaky na bundy, alebo vstavanú skriňu, podľa toho čo sa ti bude viac páčiť a hlavne ti ostane pekne prechodná chodba.
Odpovedať
@daniela87sk neviem ake velke to mas ale my to mame takto je tam vstavana skrina a take sedenie ta cast na pravo ten dreveny obkalad a zrkadlo je nalepene na stene zvysok je takyto vyklenok.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, vstavana skrina so sedenim sa ti tam nezmesti. Skusila by som: do vyklenku dat vstavanu skrinu. V nej miesto na kabaty, vesty, sale, ciapky, rukavice, siltovky. Tam kde mas topanky by siel topankovnik, no s volnym miestom pod nim, na odlozenie topanok. Za dverami, alebo na tej stene za dverami by som dala haciky na zavesenie prave nosiacich kabatov. Do rohu vpravo dole by slo kresielko, alebo kresielkova lavicka pre dvoch.
Odpovedať
@lenkito10 ďakujem no skriňu tam nechcem,.sme šatník, neviem či len čisto sedenie s vesanim do vyklenku, alebo aj na tú stenu nejaký obklad
Odpovedať
Profilova fotka
.
Odpovedať
@daniela87sk ved ten vyklenok je super, bud tam daj nieco na sedenie s botnikom alebo tam daj vstavany satnik
Odpovedať
My to mame takto, hlbka je 60cm sirka je 150, robene samozrejme na mieru u stolara. Nalavo su police ktore sa daju vybrat a prisposobit si velkost, napravo vesanie hore aj dole. Pod sedenim je je push to open suflik a hore klasika skrinky. Dekor matna biela a halifax
Odpovedať
Profilova fotka
Mame take nieco, este zo stareho bytu. Ale chcem to zmenit, len este neviem ako. To sedenie sa u nas vobec nevyuziva. Len tam kazdy nieco hodi a ja musim potom vsetko spratavat.
Odpovedať
@crit koľko vás to prosím stalo
Odpovedať
@daniela87sk 1150€ boli pouzitie kvalitnejsie materialy
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@crit prosim Vas ake mate siroke to sedatko? Tiez teraz riesime taku podobnu skrinu so sedatkom a uvazujeme ci napr 60cm na sedaciu cast staci. Dakujem moc moc 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
taketo priestory, kde sa tazko hladaju moznosti je najlepsie riesit vstavanymi skrinami, satnikmi alebo niecim podobnym. hlavne akoze myslim, ze na mieru to dat spravit.
Odpovedať
@akinom2108 je to 76cm
Odpovedať
@kamilka22381 to máte ešte mladé kolená,to sedenie sa začne využívať po 45 roku života...
Odpovedať
Profilova fotka
@willinko23 ze dakujem, ale uz vela do 45 nechyba 😁. Len kym to zmenim, tak bude aj po 45 😂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?