Prepojené byty nad sebou- schody v byte

Pozdravujem. Rada by som sa informovala ohľadom dodatočného stavebného povolenia. Máme 2 byty nad sebou, prepojené schodmi. Túto zmenu nemáme nikde zapísanú, nakoľko pri stavbe budovy sme požiadali vlastníka budovy, aby nám urobil dieru podľa toho, ako to statik zhodnotí. Tá diera, ako som už písala nie je nikde zapísana, teda je načierno. Byty sú evidované ako dva byty, to by sme chceli aj nechať.Chcem sa informovať, ako postupovať, ako oficiálne spojiť tieto byty a čo bude k tomu potrebné. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Myslis, ze sa vam to podari zachovat vedene ako dva byty?
Odpovedať
@robco_99 netuším, či sa to dá. Zatiaľ som sa stretla len s tým, že chceli prepojiť byty hlavne kvôli tomu, aby vznikol jeden byt
Odpovedať
Profilova fotka
@annaras no ved prave, preto mi hned takato otazka napadla.
Odpovedať
@annaras veď to. Nechápem tomu, prečo ich chcú ponechať ako dva byty. Podľa mňa by bolo jednoduchšie, ak by to bolo vedené ako jeden mezonetový byt
Odpovedať
Nechceme meniť hypotéku.ale ak to nie je taký problém, soravili by sme aj tú zmenu.to však otázka nebola
Odpovedať
Profilova fotka
ved to ako nie je az taky problem ak chcete ponechat dva tak ok, otazka je aj pre mna ako to spravit aby to bolo koser.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?