Ponorne cerpadlo

Dobry den, vyzna sa niekto v ponornych kalovych cerpadlach? Napriklad take Kärcher sp 2 flat versus sp 1 dirt. Pacilo by sa mi viac flat, odsaje az na 1 mm. Ale pevne ciastocky do 5mm. Co sa stane s ciastockami nad 5mm? Napriklad 1cm kamienok alebo drievko. Upchaju cerpadlo a koniec? Alebo tu ide o to ze to cerpadlo neodsaje a ostanu mi kamienky na dne? Dakujem.
Odpovedať
Tam by mala byť mriežka a väčšie predmety by nemali prejsť , zostanú tam .
Odpovedať
My sme kupili to najlacnejsie cerpadlo a hotovo.Ved ziadne aj to najdrahsie neda vodu z bazena do poslednej kvapky prec.Ale uz po poslednej zime resp.nasej prvej sme povedali,ze vodu v bazene nechame aj cez zimu.Ziadne odcerpavanie.Mame ho v zemi a cez zimu sa na boky nahrnula zemina a spravila vypuklinu.Takze teraz opet muz odkopava,bazen je napusteny do vrchu tak sa to pekne zrovnalo.a budeto betonovat okolo a az na to pojde zamkova.
Odpovedať
@jean2 Mala by byt mriezka. Tak to teda risknem a kupim a uvidim ked to pride.
Odpovedať
@skakadlo Taký kryt s otvormi na saní . Kde to kupuješ? Pozri si obrázky dopredu . Nejaké lacné možno taký kryt nemá.
Odpovedať
@emilia25 Máte bazén za tisíce eur a šetríte na čerpadle niekoľko desať euro. To nepochopím.
Odpovedať
@jean2 pretoze sme si povedali,ze vodu odcerpavat uz na zimu nebudeme.Bola to prva zima,tak sme nevedeli ako spravne ho zazimovat.A ked ze nam to urobilo to co som vyssie pisala sme o nieco mudrejsi.A inak cerpadlo nepotrebujeme.Zostane pouzite raz a viac sa budeme nan pozerat.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?