Môžem fajčiť na balkóne bytu?

Zobraz úvodný príspevok
Byvam rok v podnajme. Od zaciatku fajcim na balkone, posledny mesiac suseda z prveho podo mnou trieska na balkone a nadava ako jej zase smrdi pradlo. Mne vsak majitelka nic nepovedala ani jedny susedia neboli ani za mnou, ze im to vadi, aby som to nerobila. Platim si 330eur najom za 2izbovy byt a nesmiem fajcit na balkone bez obmedzeni?? Ziadne problemy so mnou nikto nemal nikdy. Poradte ako to riesit!
Odpovedať
Profilova fotka
@jabadaba tak vsak snad najdu nejake riesenie pani zakladatelka temy a suseda. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sitael ano, ten kto je citlvy, to je ako ked budem argumentovat, ze ten kto ma astmu mu cigaerotvy dym moze znacne ublizit. Najskor ale taky niekto musi v dosahu, ze ano. Ci su dve cigerety vela ci malo, je vec znacne subjektivna. Kym niekto nici svoje zdravie tak ma to netrapi. Ale poviem to na rovinu, ak u nas v domacnosti niekoho prichytim, ze fajcil co len jednu, tak ma kufre pred barakom.
Odpovedať
Profilova fotka
@majkoj tak ano kazdy ma na to iny nazor :-) Ja nefajcim, manzel ano. Mne to nevadi kedze nefajci doma a ani na balkone lebo ho nemame :-) A ked ide z nejakeho podniku a smrdi po cigaretach ide rovno do sprchy. a co sa tyka zasmradenych veci: bud sa daju do pracky alebo ked je to bunda, nastrieka sa to antitabakom ( sprej) a do rana nic necitit. :-)
Odpovedať
@sitael Neuveris, ale ja tiez chodim do prace a dokonca pracujem aj po vikendoch. A ked konecne pridem domov a vecer sa natiahnem na postel a zacitim cigaretovy dym tak MUSIM byt tolerantny. Dakujem... Prepac ale nam nefajciarom to jednoducho nevysvetlis. Ked si chce niekto zlikvidovat vlastne zdravie nech si to robi tak aby neskodil aj ludom naokolo ktori radsej sportuju a ziju zdravo. HOWGH. Dohovoril som... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@fisan ale ja tak isto nefajcim, len ide o to co budes akceptovat a co nie.
Odpovedať
@majkoj fuha, toto uz je iny protifajciarsky level :)
Odpovedať
@sitael Presne tak. Uz sme zmenili toleranciu na to co budem akceptovat. Druha strana nemusi riesit nic. A kedze ja to akceptovat nebudem nikdy tak som sa zariadil a coskoro sa prestahujem na dedinu...
Odpovedať
Profilova fotka
@jana585 jasne ze mozes fajcit , nech sa daju vypchat :) zamnou aj boli susedia a nic nespravili a vsetko je ok a stale fajcim , preslo ich to len skusili :), aj mne vadi ked mi de dym do okna a co mam robit hladat skadial ide a vyvreskovat po ulici?
Odpovedať
@jblaze vam by som chcel dopriat podobne tolerantneho suseda :) nie fajciara, ale napriklad milovnika psov, alebo bubenika, pripadne rodinku so 4 detmi :) Je tu este niekto dalsi, kto sa myli v tom, ze je to jeho byt, kde si moze robit co chce? Stale sa tu zabuda na to, ze byt v cinzaku je jedna vec a druha vec je spolocenstvo vlastnikov bytov. A tolerancia je zase nieco dalsie, pre mnohych cudzie slovo.
Odpovedať
Profilova fotka
@stowasser ja mam aj psa a mam rad hlasnu hudbu,, a dokonca mam aj dve deti a strasne dupocu...mam sa odstrelit? a pes ked niesme doma cely den steka
Odpovedať
Profilova fotka
@stowasser pravda, pravda, pravda. Veľká. Žiť v paneláku, v bytovke nie je vždy výhra. Áno, človek to môže brať tak, že byt je jeho môže si robiť čo chce. Lenže nejaká tá empatia so susedmi by mala byť. Sesternica, keď ešte bývala v byte tak nemala väčšieho jedu ako keď mala vyvesené prádlo a sused si išiel na balkón zapáliť a všetok dym jej šiel do prádla.
Odpovedať
Profilova fotka
@jblaze 😂agent provokater? 😂😂😂
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@jankazb este som zabudol ze mam motorku parkujem ju pod branou,, a rano ked nastartujem tak cela brana od toho smrdi,,,a verte ze ma susedia maju radi, rozpravame sa a vsetci sme v pohode a pomahame si
Odpovedať
Profilova fotka
@luki784 asi nema inaksie starosti, radost zit :D
Odpovedať
Profilova fotka
@jblaze má inakšie starosti, ale keď musíš pomaly zakaždým prať na dvakrát lebo nejaký sused ti oblečenie zasmradí, tak po nejakom čase to už veru sranda nie je :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@fisan nechcem ti brati iluzie, ale na dedine ta zase vyudia pri vypalovani travy a spalovani odpadu, vlastna skusenost.
Odpovedať
@majkoj Ja viem ze vsade sa najde nieco, ale to je uz aspon nejako pravne osetrene a mozes s tym nieco skusit urobit aj ked dufam ze nebudem musiet.... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?