Odporúčame: Mojasvadba.sk Modrykonik.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz Mojdom.sk

janamartish Aktívny

Zariaďujem byt - okres Bratislava  • 
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
janamartish
Všimli ste si, že vďaka @dadyart @kaktusik007 a @moni1912 vznikla nová skupina Chatári a chalupári? Ak máte svoju chalúpku, tak šup šup do skupiny, spojiť sa s ostatnými, ktorí svoj voľný čas tiež trávia na chalupe. Ako sa píše v popise skupiny: "Chalupári s chatári všetkých slovenských aj neslovenských krajov, SPOJME SA :)" Skupinu... Zobraz celú správu
janamartish
Spozorovala som medzi vami veľa priaznivcov vyvýšených záhonov, a práve preto som sa rozhodla vytvoriť skupinu "Vyvýšené záhony v našej záhrade" (https://www.modrastrecha.sk/group/6766/detail/). Ak aj vy máte alebo plánujete vyvýšené záhony, pridajte sa do tejto skupiny a vytvorme priestor plný užitočných rád, tipov, skúseností a obrázkov ohľadom vyvýšených záhonov. Dúfam, že skupina bude rásť a kvitnúť ako rastliny... Zobraz celú správu
janamartish
Žienky milé, dnes je náš deň! Užívajte si ho, doprajte si dnes malé i veľké radosti a oslavujte tak, ako vám je blízke. Ja vám všetkým aspoň takto virtuálne posielam kvety :)
janamartish
#info Ak sa aj vám v poslednej dobe občas stalo, že ste si prečítali upozornenia alebo internú poštu, no notifikácia o novom upozornení alebo novej pošte vám i naďalej svietila, tak už by sa vám to nemalo stávať. Ak by sa vám to predsa len dialo i naďalej, tak mi prosím dajte vedieť, nech to ešte preveríme. Ďakujem za pomoc! :)
janamartish
#info hlavne pre tých, čo zvyknú ponocovať na Modrej streche. Dnes niekedy po 23:00 bude plánovaný výpadok stránky, ktorý môže potrvať aj 3 hodiny. Aspoň môžete ísť skôr spať, načerpať sily a cez víkend porobiť niečo pre krajšie bývanie :) Ďakujeme za pochopenie a prajeme krásny večer!
janamartish
Ospravedlňujeme sa za výpadok, našťastie naši chlapci programátori problém vyriešili. Už len dúfať, že situácia sa nezopakuje :) Ďakujeme za trpezlivosť a prajeme krásny večer!

10 najpopulárnejších albumov na Modrej streche v roku 2016 (Článok)  vybrali sme

Doprajme si ešte jedno obhliadnutie za tým, čo sa na Modrej streche dialo v roku 2016. Pribudlo stovky skvelých albumov, krásnych domov, úžasných interiérov i záhrad. Pripravili sme pre vás zoznam 10 albumov, ktoré vznikli v roku 2016 a dostali najviac...

janamartish
Dnes sa nám tu vyskytli viaceré profily, čo zaspamovali stránku s ponukami úverov. Keďže skôr išlo o robota a nie o skutočného človeka, podarilo sa mu pridať stovky komentárov pod rôzne príspevky. Všetky spamovacie profily, ktoré sa tu dnes zjavili, sú zablokované, zablokovali sme aj IP adresy, z ktorých sa registrovali, avšak ani to nie je zárukou, že sa tu... Zobraz celú správu
janamartish
#admininfo Ospravedlňujem sa za všetky nezodpovedané správy, ktoré mi od vás ležia v schránke. Po novom roku ma skolila choroba a žiaľ, nie som schopná teraz odpovedať. Na všetky správy určite odpíšem hneď, ako to budem zvládať, prípadne môžete kontaktovať adminku @petradum . Ďakujem za pochopenie a trpezlivosť :)
janamartish
Vytvorila som novú skupinu pre všetkých, ktorí v roku 2017 začínajú stavať svoj dom. Pridajte sa k ľuďom, ktorí sú v rovnakej situácii ako vy a navzájom si môžete poradiť, inšpirovať sa a zdieľať svoje predstavy :) Link na skupinu tu: https://www.modrastrecha.sk/group/6749/detail/ - všetci ste vítaní! Držím palce všetkým, ktorých to tento rok čaká :)
janamartish
Milí strecháči, za celý náš tím vám prajem krásny nový rok, nech je plný zdravia, šťastia, lásky a úspechov. A predstavy o vytúženom domove nech sa práve v tomto roku zrealizujú! :)
janamartish
Za celý tím Modrej strechy vám prajem krásne a pokojné Vianoce, plné lásky, pohody a všetkého, čo si želáte! :)
janamartish
Tak, aj ja sa už začínam ladiť dovianočna :)
janamartish
#info Oddnes vo fotoblogu fungujú upozornenia na nové komentáre pod príspevkom, do ktorého ste pridali komentár. Ak teda okomentujete akýkoľvek príspevok vo fotoblogu, upozornenia na ďalšie komentáre sa vám automaticky zapnú. Pri každom príspevku si viete upozornenia zapnúť alebo vypnúť (dokonca aj pri takých, do ktorých ste sa aktívne nezapojili, ale chcete sledovať pribúdajúce odpovede) :) Krásny pondelok prajem! :)
janamartish
#info V dnešnom internetovom svete už samozrejmosť, u nás to doteraz samozrejmosťou nebolo. Oddnes sa k nám konečne dajú nahrávať aj obrázky vo formáte png. Malými krokmi k lepšej Modrej streche - napadá vám niečo, čo by sme mali vylepšiť? :) Pracujeme na celkovom redizajne stránky, a zároveň chceme zlepšiť aj jej funkcionalitu. Budeme sa tešiť na všetky... Zobraz celú správu
janamartish
Po dovolenke som späť, postupne sa prehrabávam správami a upozornenia a všetkým, čo sa mi tu za týždeň nazbieralo. Ďakujem za trpezlivosť! :)
janamartish
Problém s nezobrazujúcimi sa novými inzerátmi a príspevkami v Priatelia a Obľúbené je vyriešený, všetko by malo fungovať ako zvyčajne. Ak by ste našli niečo, čo i naďalej nefunguje, dajte mi, prosím, vedieť. Krásny piatok prajem :)
janamartish
Pre technický výpadok na stránke žiaľ nefungujú všetky funkcie správne. Nezobrazujú sa nové príspevky v záložke Priatelia a Obľúbené, neaktualizujú sa inzeráty, ani nechodia upozornenia o nových správach a notifikáciách na mail. Ospravedlňujeme sa, verím, že čo najskôr sa nám všetko podarí opraviť a všetko bude fungovať tak, ako má :) Ďakujeme za pochopenie, krásny večer prajem!
janamartish
#info Do konca týždňa dovolenkujem a oddychujem aj od počítača, takže všetky Vaše dotazy a správy budem riešiť po návrate. Súrne prípady za mňa rieši kolegynka @petradum. Ďakujem za pochopenie, majte zatiaľ krásne dni! :)
janamartish
#tip Využívate na Modrej streche aj Kolekcie? Vďaka nim si môžete ukladať obrázky, na ktoré počas prehliadania stránky narazíte a chcete sa k nim ešte niekedy vrátiť. Môžete si vytvárať viacero kolekcií na rôzne témy. Ak natrafíte na inšpiratívny obrázok v akomkoľvek albume, kliknite na "Pridaj do kolekcie" a vyberte si kolekciu, prípadne si vytvorte novú. Existujúce kolekcie... Zobraz celú správu
janamartish
Pre všetkých nadšencov drevodomov sme vytvorili skupinu "Staviame drevodomy". Vítaní sú všetci, ktorí so stavbou drevodomu už začali, ale ju zatiaľ iba plánujú. Pridajte sa a spojte sa s ostatnými, ktorí riešia stavbu drevodomu: https://www.modrastrecha.sk/group/6721/detail/ Viac hláv, viac rozumu, viac úspechov pri stavbe vytúženého drevodomu :)
janamartish
Po dovolenke som opäť späť, na všetky vaše správy a otázky, ktoré sa mi tu nakopili, sa pokúsim čo najskôr odpovedať. Ospravedlňujem sa za dlhé čakanie :) Prajem krásny deň!

Fake profily na Modrej streche (Článok)  vybrali sme

Posledné dni trávim čítaním diskusií vo fóre a vyhľadávaním fake profilov, ktoré boli založené, aby účelovo manipulovali diskusie. Za vytváraním týchto profilov stojí niektorá z reklamných agentúr (možno ich je viac) a ich cieľom je vytvoriť profily, ktoré na...

Čo sa práve deje na Modrej streche? (Článok)  vybrali sme

Väčšina stálych používateľov Modrej strechy túto situáciu možno ani nezachytila, no niektorí ste si všimli, že na Modrej streche sa objavili nové používateľky, ktoré k nám prišli z Modrého koníka....

janamartish
V súčasnosti sa zamýšľame nad tým, ako Modrú strechu zlepšiť, zmodernizovať, urobiť funkčnejšou a samozrejme aj nad tým, aby sa pohodlnejšie používala z mobilov. Je to veľký proces a treba na to ísť postupne, tak sme sa rozhodli začať s fórom. Chceme počuť aj vaše názory a nápady na to, čo by mohlo fungovať lepšie a či je niečo, čo... Zobraz celú správu
janamartish
Príspevky v záložke Priatelia a obľúbené sa už aktualizujú, inzeráty tiež, a upozornenia na nové príspevky v skupinách tiež už fungujú. Môžete prezerať, čo ste medzičasom zameškali :) ďakujeme za trpezlivosť a prajeme krásny deň!
janamartish
Pre technický problém na stránke sa neaktualizujú inzeráty v bazári a príspevky v záložke Priatelia a obľúbené. Pracujeme na tom, aby sme chybu odstránili. Ospravedlňujeme sa za dočasný výpadok, verím, že o chvíľu si už opäť budete môcť prezerať svoje obľúbené príspevky :) prajem krásny deň!
janamartish
Odteraz môžete v internej pošte posielať aj správy s prílohami! Snáď vám táto nová funkcia poslúži :)
janamartish
Vedeli ste, že každé modré srdiečko na Modrej streche má svoj život a históriu svojich majiteľov? :) Srdiečko letí od jedného používateľa k druhému, u niekoho zostane už navždy, u niekoho zostane len chvíľu a potom letí ďalej. Za celú históriu stránky sa do obehu dostalo už 380 171 srdiečok! :) Koľko ich máte vy? Pošlite dnes jedno srdiečko niekomu,... Zobraz celú správu
janamartish
Jana Martišková
Registrácia: január 2014
Bydlisko: Nitra, okres Nitra
Príspevkov: 232
Inzerátov: 0
O mne: Vaša adminka :)
Priatelia: 86
Páčia sa mi tieto fotoblogy (121)