coverphoto
Aktívny

daniela15

Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 5. jún 2010
býva v meste Prešov
Info o bývaní
Stav   Zariaďujem dom
projekt   Dom
Aktivita
40 príspevkov vo fotoblogoch
212 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (232)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom

Po prvý krát som tohto roku posiala špenát. A vyzerá, že asi bude kvitnúť? Dá sa ešte použiť, či už nie? Okrem špenátovej polievky a privarku, kde ho zvyknete použiť? Ďakujem za rady.

2 fotky

Pod hrbou kamenov sme nasli vybetonovanu dieru, teda len jej obvod je vybetonovany, 75x45 cm. Chceli by sme tam zasadit cucoriedku. Do akej hlbky treba vymenit zeminu za kyslu? Kupili sme v obi kanadsku samoopelivu. Bude stacit vysadit jednu, ci musia byt dve cucoriedky? Ked dve, v akej vzdialenosti musi byt druha? Dakujem za rady.

Prosím, máte niekto čiernu magnetickú tapetu? Je super, bola to dobrá voľba. Píše sa na ňu "fixkami". A tu mám problém - nejaký dobrý nápad, ako ľahko zotrieť fixky? Zatiaľ sa mi to nedarí, vždy mi to dlho trvá, kým je tapeta opäť čistá. A to pri troch deťoch čistá dlho nevydrží. 🙂

Ked sadite paradajky a papriky, davate nieco do zeme? Okrem vody? 😀

Boli sme včera v baumaxe a tam ma zaujali textilné pergoly, ktoré mali aj bočné zatienenie na zips. Súčasťou domu je aj dláždená terasa. Vedel by mi niekto poradiť', či by sme ju mohli tam navŕtať? Čo potom v zime, keď ju demontujeme, môžu dierky robiť problém? Markíza u nás neprichádza do úvahy. Ďakujem za rady.