Získajte nových zákazníkov s profilom Profesionál

Prezentujte svoju prácu na najväčšej sociálnej sieti o bývaní na Slovensku.

Pôsobíte v oblasti stavebníctva a bývania a chcete získať nových zákazníkov? Prezentujte svoju prácu na Modrej streche, kde máte možnosť osloviť tisícky ľudí, ktorí stavajú, rekonštruujú alebo zariaďujú svoje bývanie a potrebujú Vaše služby. Či už ste väčšia firma alebo jednotlivec, profil Profesionál (PRO) je pre Vás!
Zaregistrovať sa ako PRO
16.8 / mesačne
Cena je uvedená s DPH
Zľavy poskytujeme pri predplatnom na dlhšie obdobie
0 +
Unikátnych používateľov mesačne
0
Zobrazení stránky mesačne
0
Zaregistrovaných používateľov

Prečo sa oplatí registrovať ako Profesionál na Modrej streche?

Profil Profesionál nie je iba obyčajný katalógový zápis, no prináša Vám aj balíček ďalších výhod a nástrojov.

Modrá strecha je sociálna sieť pre ľudí, ktorí riešia svoje bývanie. Vy ako firma môžete byť súčasťou komunity, zapájať sa do diania na stránke a prilákať k sebe svojich zákazníkov.

Firemný profil a prezentácia Vašich služieb

 • predstavte svoju firmu a popíšte, čomu sa venujete
 • ukážte to najlepšie z Vašej práce
 • pravidelne aktualizujte novinky, zľavy na stene príspevkov

Buďte súčasťou komunity a získavajte zákazníkov

 • profil PRO Vám umožňuje priamo interagovať s ľuďmi na stránke
 • publikujte albumy a články a staňte sa inšpiráciou
 • zapájajte sa do diskusií, pomáhajte a ukážte, že ste odborníkom
 • reagujte na dopyty ľudí, ktorí zháňajú Vaše služby

Inzerujte vo Vašom shope

 • vytvorte si ľahko a jednoducho svoj eshop s neobmedzeným množstvom inzerátov s Vaším tovarom alebo službami
 • Vaše inzeráty sa budú zobrazovať v našom Bazári, kde si Vás zákazníci nájdu
 • spravujte si záujemcov, komunikujte s nimi a predávajte

Zápis v katalógu

 • Vašu vizitku s kontaktnými údajmi a popisom Vašej práce zverejníme v zozname našich dodávateľov
 • vďaka odkazom na svoj web získate hodnotný spätný odkaz, ktorý posilní Vašu pozíciu vo vyhľadávačoch (Google a iné...)
Zaregistrovať sa ako PRO

Pre koho je profil Profesionála určený?

Pre každého, kto ponúka služby v oblasti bývania a stavebníctva. Od remeselníkov, živnostníkov a malých firiem, po veľké spoločnosti. Napríklad:

 • majstri a remeselníci
 • stavebné a montážne firmy
 • výrobcovia a predajcovia stavebného materiálu
 • inštalatéri, elektrikári, kurenári
 • architekti, projektanti, dizajnéri
 • výrobcovia a predajcovia nábytku
 • výrobcovia a predajcovia doplnkov do domu
 • záhrada a všetko, čo s ňou súvisí

Čo hovoria naši Profesionáli?

"Profil Profesionála na Modrej Streche využívame už niekoľko rokov a za ten čas sme vďaka nemu oslovili veľký počet potencionálnych zákazníkov, či načerpali kopec inšpirácie od diskutujúcich. A čo poteší viac ako to, keď v albumoch používateľov nájdete fotografie svojej práce? :) Myslím, že táto otázka zodpovie všetko. Rozhodne doporučujem."
img
Martina Švábiková
GARDEON
"Ak si na Modrej streche vytvoríte profil Profesionál, získate dobré meno svojim prístupom a kvalitou. Referencie vás budú rýchlo predávať ďalej a získate množstvo nových zákazníkov."
img
Ing. Pavol Hošták - konateľ Asex, s.r.o.
Asex

Najčastejšie otázky a odpovede

Ako začať?
Pri registrácii si zvolíte svoje prihlasovacie meno, heslo a vyberiete kategóriu, do ktorej sa chcete zaradiť. Prihlasovacie meno nie je možné dodatočne zmeniť, preto vyberajte pozorne. Po registrácii budete môcť vyplniť informácie o Vašej firme, nahrať fotky s ukážkami Vašej práce a Vaše kontaktné údaje. Keď budete mať profil pripravený, aktivujete ho platbou. Po spracovaní platby sa Váš profil začne verejne zobrazovať návštevníkom stránky a budete môcť publikovať príspevky.
Koľko ľudí mesačne navštevuje modrastrecha.sk a kto to je?
Podľa meraní Google Analytics navštevuje stránku modrastrecha.sk v priemere viac ako 400 000 unikátnych návštevníkov za mesiac. Stránku navštívia viac ako 3 000 000 krát mesačne a v priemere na nej strávia vyše 4 minúty. Ide o ľudí, ktorí riešia stavbu domu, rekonštrukciu domu, drobné stavby, zariaďovanie interiéru alebo exteriér okolo domu.
Koľko stojí predplatné a na aké obdobie si môžem predplatiť profil PRO?
Výška predplatného je 16,80 € (s DPH) za mesiac. Profil PRO je možné predplatiť si minimálne na jeden mesiac, no ponúkame viacero balíčkov aj na dlhšie obdobie (3, 6 a 12 mesiacov). Pri platbe na 6 mesiacov získavate od nás ako bonus 1 mesiac zdarma. Pri ročnom predplatnom získavate ako bonus až 3 mesiace zadarmo.
Aké formy platby akceptujete?
Za profil môžete zaplatiť kartou online alebo bankovým prevodom. Pri platbe kartou je možné zvoliť si automatickú mesačnú platbu (z karty sa bude automaticky každý mesiac sťahovať poplatok 16,8 € s DPH) alebo si vybrať jednorazovú platbu kartou na 3, 6 a 12 mesiacov. Platbu bankovým prevodom je možné vykonať na obdobie minimálne 3 mesiace.
Môžem si profil PRO vyskúšať na jeden mesiac?
Samozrejme, profil si viete predplatiť na jeden mesiac a následne predplatné zrušiť vo svojom profile. Na základe našich dlhoročných skúseností Vám však odporúčame zvoliť si dlhšie obdobie. Vybudovanie povedomia o Vašej značke môže chvíľu trvať. Za jeden mesiac sa nemusia dostaviť požadované výsledky. V prípade potreby nás môžete kedykoľvek kontaktovať a my Vám ochotne pomôžeme s vedením profilu a nastavením propagácie.
Musím profil PRO platiť nepretržite alebo môžem službu dočasne prerušiť?
Ak máte službu predplatenú kartou, môžete kedykoľvek zrušiť automatické mesačné sťahovanie priamo v časti Platby a faktúry vo Vašom profile. Ak ste platili prevodom, stačí ak na ďalšie obdobie nezaplatíte. Všetky údaje vo Vašom profile zostanú zachované a pri opätovnom predplatení profilu sa Váš profil bude opäť verejne zobrazovať v rovnakej podobe.
Mám vytvorený bežný profil, môžem ho zmeniť na profil Profesionála?
Áno, svoj bežný profil môžete ľahko zmeniť na profil Profesionála a nie je potrebné vytvárať si novú registráciu. Stačí sa prihlásiť do svojho bežného profilu a prejsť na registračný formulár pre Profesionálov. Tam budete mať predvyplnený email a prihlasovacie meno, vyberiete už len okres a kategóriu, v ktorej chcete pôsobiť. Následne kliknete na "Zmeň svoj profil na profil PRO" a Váš profil bude zmenený.

Kontaktujte nás

Podpora pre Profesinálov
profesionali@modrastrecha.sk
+421 940 414 009 (prac. dni od 9.00 - 17.00)
Zaregistrovať sa ako PRO