Vidiecky štýl

Na návšteve: Bielu pec im všetci ofrflali, dnes je dominantou zrekonštruovaného domu
Na návšteve: Bielu pec im všetci ofrflali, dnes je dominantou zrekonštruovaného domu
Voči schátranému domu boli spočiatku skeptické aj ich dve dcéry. Dnes sa nevedia dočkať, kedy sa nasťahujú do svojho nového domova. Onedlho čaká sympatickú rodinu sťahovanie a my sme radi, že sa s nami podelili o príbeh svojho bývania. 
Na návšteve: Dom vo vidieckom štýle na samote
Na návšteve: Dom vo vidieckom štýle na samote
Novostavbu pod horou pomenovali jej majitelia „Mašličkovo“. To nie je jediný dôvod, prečo si získal pozornosť používateľov na Modrej streche. Moderný vidiecky štýl domu dýcha atmosférou domova a pokoja. V dome na samote by sme si pokojne vedeli predstaviť aj dovolenku! Masívne drevo, kameň a obrovská záhrada z neho totiž robia malý kúsok raja.
Rozhovor s Peťou @rain77:
Rozhovor s Peťou @rain77: "Nikdy som si nemyslela, že naše bývanie bude inšpirovať toľko ľudí..."
Peťka @rain77 patrí dlhodobo medzi najobľúbenejších členov Modrej strechy. Jej profil je plný super nápadov a projektov. Naposledy nás očarila návodom na výrobu ozdobného venca z mini kvetináčov a plánom vybudovať si doma relaxačný domček so saunou. Jej bývanie v provensálskom štýle je veľkou inšpiráciou pre každého, kto zavíta do jej profilu. Dúfame, že tento rozhovor bude rovnakou inšpiráciou aj pre vás.
Toskánsky a provensálsky štýl v interiéri. Čím sa líšia?
Toskánsky a provensálsky štýl v interiéri. Čím sa líšia?
Interiér zariadený vo vidieckom štýle už nie je typický len pre vidiecke domy či chalupy. Posledné roky sa objavuje aj v nových bytoch vo veľkomestách. Minulosťou dýchajúci interiér ponúka v modernej dobe plnej technických výdobytkov oázu pokoja a relaxu. Toskánsky a provensálsky štýl v interiéri vidíme čoraz častejšie. Aký je medzi nimi rozdiel a čím sú charakteristické?
Rozhovor so Saškou @saskiamia:
Rozhovor so Saškou @saskiamia: "Už v detstve som túžila mať dom s čarovnou vidieckou záhradou..."
Sašku vám určite predstavovať nemusíme. Naši Strecháči ju poznajú vďaka jej krásnemu a romantickému profilu @saskiamia. Okrem fotoalbumov na Modrej streche nás pravidelne inšpiruje aj prostredníctvom jej blogu a profilu na Instagrame :-) V rozhovore nám prezradí, aké sú jej obľúbené dekorácie a prečo bol jej snom dom s čarovnou vidieckou záhradou.