Universal maklersky dom

Nemate skusenost s poistovanim cez spolocnost Universal? Nemam doveru v taketo institucie,ale robi tam znama a uvazujem,ci ju oslovit alebo sa na to kaslat a obehat si poistovne sama. Nevyjde poistenie lacnejsie,ked si sama v poistovni zriadim zmluvu?
Odpovedať
Profilova fotka
@hoblinka13 Neviem, či je to porovnatelné s hypotekárnym úverom, ale suseda potrebovala hypotéku na dom a keďže porovnávanie jednotlivých bánk nebolo prehľadné, oslovila finančnú poradkyňu. Tá jej vybrala banku s najlepšími podmienkami čo sa úveru týka a samotnej poradkyni neplatila nič. Vraj finančná poradkyňa dostane svoju odmenu od banky u ktorej vybavila úver. Ja by som sa asi obrátil na makléra. Určite má väčší prehľad a skúsenosti, ako ja. :-)
Odpovedať
@hoblinka13 ponuky poistiek môžeš pozrieť aj online. Netfinance .allrisk atd a taktiež skoro každá poisťovňa má online výpočet na tú ktorú poistku.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak pôjdeš sama zaručene ťa víde drahšie.. Posudzovať celú sprostredkovateľskú spoločnosť je jedna vec a konkrétneho makléra vec druhá..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
sice je to už starší príspevok ale ja doporučujem 🙂 či poistka alebo úver všetko v poriadku dopadlo,, dostala som cenové ponuky na viacere poisťovne aj banky
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?