Skúsenosť s izoláciou SUPAFIL LOFT 045 a ISOVER INSULFIT?

Mate niekto skusenosti s uvedenymi izolaciami? Pre ktoru sa rozhodnut? (alebo je to uplne jedno) Pod-otazka: Izolacia bude nafukana na OSB dosky, ktore su uchytene na spodok vaznikov. Dali by ste parozabranu pod OSB dosku alebo nad?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam SUPAFIL LOFT 045, spokojnost. nebadam, ze by sa prasilo, je ako vata
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@turu ako ste sa rozhodli potom? co ste zvolili?
Odpovedať
@verky5 blowing wool od isoveru s lambdou 0,041. V konecnom dosledku je to asi jedno :)
Odpovedať
@turu pridáš prosím foto a i FO akú hrúbku, plochu a cenu?
Odpovedať
@turu To je čo fukana? Aký materiál? Spokojný?
Odpovedať
@adam_janka 50cm, plocha strechy 157m2, hrubka 50cm (cca 80m3), cena okolo 2300€ @verky5 ano fukana, je to klasicka mineralna sklenena vata vhodna na fukanie. Spokojnost neviem posudit, este nebyvam tak neviem ci mi nebude zima :) ale spravene to bolo dobre a za dobru cenu
Odpovedať
@turu A prezradíte kto vám to robil ? Ja mám takú ponuku na celulózu za 35cm 140m2..
Odpovedať
@turu super Posli kontakt prosim
Odpovedať
Pisal som Vam sukromnu spravu nech tu nerobim reklamu.
Odpovedať
Poprosím aj ja kontakt Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Aj ja. Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@lubos_ba tak ja mam viac nez dvojnasobok vlny za mensiu cenu nez ty..
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lubos_ba cca 1200e za 65m3 vlny knauf 035 tusim s dph bez znamosti... Vyplnit dutiny jevotazkou kvality praca ;) nie vsetci su tu vcerajsi.. Ake kazdy ma pravo rozhodnut sa akokolvek. Tiez som neraz preplatil cenu prace ked som bol blby tak hold blby...
Odpovedať
@lubos_ba pisal si 30az35cm a uz je to vo vypocte 35? Urob priemer 32.5 a mas cenu horsiu o takmer 10% ... Ja mam 55 az 100cm vlny. Pocital som 60 ako priemer cixe je mozne ze to bolo nadb65kubikov. Ceny sa menia rychlo cize inym to velmi nepomoze na cent presne.. A ano. Svojpomoc. Ale co som manazer ze dam 600e za den roboty partii? Samozrejme za den som si to sam neurobil lebo som pracoval rukami nad hlavou kdezto u teba by som to len rozmotal.. Okrem detailov.. Ci?
Odpovedať
Napr taky isover 150f mi pred nosom zdrazel o 30% potom co mi uslo zdrazenie o 30% a nakoniec som kupil za 90% viac ako keby kupim pred 2 rokmi. Potom po kupe to islo o 10% hore. Hold stavebny boom
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@turu poprosím kontakt, dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@lubos_ba poprosil by som kontakt na realizacnu firmu. Vdaka.
Odpovedať
@turu Muzu taky poprosit nazev realizační firmy?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, my sme si dali fúkanú izoláciu Knauf SUPAFIL, ktorú nám realizovala firma MLP izolácie...čo sa týka tejto izolácie sme s ňou veľmi spokojný, dlho sme uvažovali akú izoláciu na našu novostavbu bungalovu (s vaznikovy krovom ) zvoliť, som presvedčená že sme zvolili tú najlepšiu variantu. Máme ju v hrúbke 40cm. Zaujalo nás na nej že sa jedná o nenasiakavý materiál a taktiež nehorľavý. Ako bonus pri tejto izolácií by som vyzdvihla jej ľahkosť teda minimálnu záťaž na krovu. Ak teda váhate akú izoláciu na Vás domček použiť, Knauf SUPAFIL je skvelou voľbou, keď sme už boli presvedčený že chceme túto izoláciu.Hladali sme na rôznych fórach, ale čerpali sme aj informácie od známych, že kto by nám túto izoláciu mohol realizovať. Nakoniec nám ju realizovala spomínaná firma MLP izolácie, ktorá nám bola aj doporučená a viem, že sme zvolili skvelýy materiál aj správnu firmu.
Odpovedať
@dusantt mozes dat kontakt kde si zohnal vatu za taku cenu ? dik
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?