Grafitovy polystyren 300mm vs 260mm

Dobry den, Na projekte mam definovany grafitovy polystyren 300mm a murivo km beta 240mm. Firma, co stava holodom doniesla 260mm grafitovy polystyren. Predpokladam, ze setrenie na zakaznikovi (dobra nakupna cena, velke objednavky) alebo problem s materialom. Pokial sa jedna o rozdiel pre uzivatela, je tam rozdiel? Mam to riesit? Uprimne fakt sa mi nechce vsetko konfrontovat, tak ma zaujimaju Vase nazory. Keby to nemam naskladnene v dome, tak by som mal mozno vacsiu chut to riesit. Kolko na tom dokazu usetrit na dome o ploche 140m2? Diky
Odpovedať
@uhro no jednoznacne ziadat zlavu v cene zateplenia. Alebo nech dodaju to co mali dodat. Ak to nekomunikovali dopredu je to viac nez neseriozne.
Odpovedať
@uhro cca 6m3 x 100e
Odpovedať
Len taká otázka....to projektant sám navrhol, či si si žiadal taký EPS? Zaujímavá hrúbka 🤔
Odpovedať
@tomik25 projektant. Preco preco ? Je to zbyotcne vela? Dakujem
Odpovedať
@palo18 Dakujem za nazor!
Odpovedať
@kuracinarez Diky!
Odpovedať
@uhro to staviate na Sibíri? 🤔 to som ešte ani nepočul o takej hrúbke 300mm eps 🤣
Odpovedať
@uhro no je to riadne hrubé, ale máte len 250ku múr.....mne k 300 múru navrhol 200 eps a napokon to zmenil na 150. Ale mal som projekt na A1, teraz je A0, ....
Odpovedať
Profilova fotka
Pri polystyréne je cena za m3, na hrúbke nezáleží. Pravdepodobne im zostal a chcú sa ho zbaviť a hľadajú niekoho, komu sa nechce všetko konfrontovať.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?