Dostal niekto dotácie na zateplenie domu? (až do výšky 6500€)

Profilova fotka
Dostal niekto ten prispevok? Kde zistim, ktora firma z KE a okolia to moze robit? Citujem: musí robiť zhotoviteľ, „ktorý má na tepelnoizolačný systém správu z inšpekcie vydanú akreditovaným inšpekčným orgánom“. + nieco s normou „STN 73 0540-2: 2012 Tepelná ochrana budov, Tepelnotechnické vlastnosti stavebných konštrukcií a budov, Časť 2: Funkčné požiadavky.“ Ta firma by mala vediet aj: vypracovanie projektovej dokumentácie zateplenia rodinného domu vrátane projektového energetického hodnotenia a za vypracovanie energetického certifikátu. CI ten energeticky certifikat musi spravit ina firma? Ozvite sa ludia z KE a okolia ako ste to riesili + konkretne kto to riesil, ake firmy s realnymi skusenostami.
Odpovedať
Profilova fotka
@clean no to som aj ja zvedavá, daj potom vediet sme z PP
Odpovedať
Profilova fotka
2 dni a nic to vazne to bola len bublina a nic realne ze sa nikto neozve??? zasa nejaky tunel
Odpovedať
@clean videl si tie podmienky? Podla mna ked si to da 10% zo vsetkych ludi tak mozno 3% to dotiahnu do konca.
Odpovedať
Profilova fotka
Aspon to niekto riesi? ci ani to a vsetci na to kaslu, lebo co som sa docital na webe nejake diskusie k tomu, vsetci pisu, ze je to blud, len predvolebna kockotina SMERu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?