ANHYDRID ako final vrstva

Ahojte, ma tu niekto nahodou spraveny poter anhydridom ako finalnu verziu? (pripadne betonovy poter). Chcel som mat liatu podlahu - mokrocement. Na to samozrejme idealne je mat betonovy poter. Ale zaujimalo by ma, ci je mozne dat anhydrid, a nechat to ako final vrstvu, teda plus nejaky farebny nater + impregnaciu/lak. Betonovy poter ako final verzia by asi tiez mohla ist, ale pri anhydride sa to samo da do roviny, a teda odpada nejake bruseni a lestenie. Vdaka za kazdy tip.
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelidis pochybujem o dostatočnej oderuschopnosti anhydridu
Odpovedať
@michaelidis anhydrid je mäkký na niečo take. Po penetrovani sa to zlepšilo ale nieje to podľa mna správne riešenie
Odpovedať
@michaelidis mozno keby ste to natreli matnym polyuretanom alebo epoxidom tak by to slo, ale obycajnymi lakmi a farbami asi tazko,keby nieco padlo na zem tak spravi dieru,anhydrit je makky.epoxid je tvrdy ale ci je to vhodny podklad neviem,treba postudovat technicke listy pripadneho materialu
Odpovedať
Vdaka za info. A teda, s betonovym poterom + lestenie (+ farba,impregnacia) by to teoreticky bolo lepsie/schodnejsie riesenie ?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?