Zaklady na pristavbu k domu

Ahojte, viete mi poradit kolko by asi stali zaklady a platna 6x4m na pristavbu jednej miestnosti k domu (KE). Zo strechy by sa potom islo z obyvacky na zahradu ktora je vo svahu. Cize vonkajsia strana bude musiet byt prisypana hlinou. Bude to trosku kmplikovane. Vlastne bude to terasa s vyuzitim priestoru pod nou. A taktiez ak viete doporucit niekoho na realizaciu budem rada. Dakujem
Odpovedať
@luciaa15 Najprv musíš mať na to projekt, aby to vedel niekto naceniť. Len takto z popisu sa to nedá. Treba vidieť ako to bude vyzerať, aké tam budú materiály a podľa toho ti stavebné firmy nacenia tvoju požiadavku.
Odpovedať
@chrobak7 Ja len chcem vediet priblizne naklady na zaklady a platnu. Viem ze treba mat projekt len som chcela byt trochu v obraze asi ako idu ceny. Dakujem
Odpovedať
@luciaa15 Za projekt chccel jeden pan 1000 eur co sa mi zdalo trochu vela tak som to nechala tak vtedy. ale teraz uz by som sa chcela do toho pustit na jar preto sa informujem zatial.
Odpovedať
@luciaa15 A čo to znamená "základy a platňa"? To chceš vykopať dokola základy? Do akej hĺbky? Ako široké? Budú vystužené? Platňa bude akej hrúbky? Koľko výstuže (kari rohoží) tam pôjde? Na platňu treba terén bagrovať-upravovať? Alebo je terén rovný a budete platňu len šalovať a vylievať betónom? Budete si to robiť sami, alebo to dáte niekomu spraviť? Približné náklady môžu byť od 1.000 až po 10.000 € .
Odpovedať
@chrobak7 dakujem za vycerpavajucu odpoved, presne s takou cenou som aj ja pocitala 🙂 Predsa len ak by tu niekto bol, kto si robil nieco podobne pri dome, budem rada ked napise. Dakujem
Odpovedať
@luciaa15 Ale tých 1.000 € zaŕňa iba úpravu podkladu (vysypanie makadamom, zhutnenie), vyšalovanie platňe, 4 m3 betónu nejaké to železo ako výstuž a dovoz a vyliatie betónu. A to všetko svojpomocne.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?