Štrk zo starej podlahy

Dobrý deň, rekonštruujeme starý dom a pod drevenými parketami mám takýto štrk, napadlo ma či by sa nedal použiť do základového betónu. (Foto hneď po vybratí, úplne presušený...)
Odpovedať
Profilova fotka
@marekm123 neviem ci nevidim dobre na, ale nie je to zmiesane aj s hlinou?to by som potom do betonu nedaval
Odpovedať
Profilova fotka
Nie nedal. Kamene mozes preosiat ale zvysok je sucha vykopova hlina.
Odpovedať
@mgx je to skôr piesok. Ale ďakujem , radšej objednám normálny betón
Odpovedať
Profilova fotka
@marekm123 ak je to piesok bez hlinenej zlozky, mozes pouzit na menej kriticke veci. Nepredpokladam ze zakladovy beton si budes miesat doma v miesacke 🙂. Navyse, kolko ho mas, na 0.3m3 betonu? To si mozes odlozit ked budes robit nieco okolo domu....
Odpovedať
@mgx no takych 10t bude 😅 preto som rozmýšľal že by som ho použil na deku na to by ešte šla ipa tepelná izolácia kúrenie poter.. hoc by som si to miešal v miešačke . Jednak by som sa toho zbavil a ušetrilo by mi to pekné peniaze .
Odpovedať
Profilova fotka
@marekm123 toto na deku alebo poter? Ak nemas na 10ton strku z pieskovne neviem ci je dobry napad zacinat vobec s hrubou stavbou. A 10ton miesat v miesacke, to znamena ze tvoj pracovny cas ma hodnotu 0. Ale na nejake zaklady plotu kludne....
Odpovedať
@mgx na deku tam kde sú teraz drevené parkety, pod nimi je ten štrk skvara a hlina ... Jedná sa o nejakých 80m2
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?