Projekt rodinného domu

Ahojte, s manželom sa chystáme postaviť rodinný dom. Chcela by som vedieť Váš názor na projekt. Detské izby majú 17 m², obývačka 20 m2., máme 2 kúpeľne, 3 toalety (2 v kúpeľniach, 1 samostatnú). Fotografia skresľuje, takže dom vyzerá menšie, ako v skutočnosti je. Ďakujem veľmi pekne 🙂
Odpovedať
@hanazaborska lepsie a prehladnejsie by bolo keby si pridala aj podorys idealne s rozmermi
Odpovedať
@hanazaborska súhlasím s wivik určite by sa ľahšie pozeralo na pôdorys. Kuchyňu napríklad vôbec neviem "rozlúštiť". Zdá sa mi malá obývačka 20m² v porovnaní s detskými izbami. Kde budete mať techniku? Malý dom to určite nie je. Koľko má do dĺžky? Odhadujem 20 metrov...
Odpovedať
Okresala by som detské izby 17m2 je celkom dosť a radšej pridala na 20m2 obývačke. 2 kúpeľne vedľa seba každá s WC a ešte vedľa toho samostatné WC? Za mňa maximálne zbytočne a totálne mrhanie peniazmi 😉 ak už dve kupelky tak každá inde. A načo WC v každej kúpeľni ak bude aj samotné?
Odpovedať
Podla mna malo kupelni a wc. Jedno wc by som dal do obyvacky za paravan. To sa Vam naozaj toto pozdava? V malom byte tolko priecok a nasekanych mini kumbalkov?
Odpovedať
3 záchody???to vážne?myslel som že táto móda je už na ústupe
Odpovedať
detské izby ak sú pre jedno dieťa stačí od 12-15m2. Obývačka 20m je málo. Kuchyňa s jedálňou má koľko? 3 WC sú zbytočné.2 stačí. Pridaj pôrorys ako obrázok, toto je dosť m alé a zle to tam vidieť.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?