Lamovy olej

Ahojte chcem sa opytat,bola som sikovna a vo stupnej chodbe sa mi vylial lampovy olej,ale tak nestatstne,ze zrovna pri stene,takze to nasiaklo do steny,ale aj do medzere medzi stenou a dlazbou. Moze sa tym nieco poskodit,ako napr.podlahove kurenie,kedze olej je aj vysokohorlavy. Celkom sa obavam… dakujem
Odpovedať
Pánečku, až teraz mi to je jasné. Už som myslel, že olej sa robí aj z (peruánskych) lám.... 🙂 A toho lampového, nie lamového, koľko si toho vyliala ? Ak to je len pár deci, nerob si z toho ťažkú hlavu.... Tak či onak, štandardné lapmové oleje sú vysýchavé. Teda časom to z tej omietky/poteru vyprchá. Hlavne tie horľavé látky. Mastné a smradľavé to bude ešte niekoľko mesiacov, rokov....
Odpovedať
Trosku preklep…😂 No to som ani nechcela pocut ze smradu este niekolko mesiacov…rokov.. No je to taky ten olej proti komarom citronela… No asi pol flase sa vylialo🤦‍♀️
Odpovedať
@petersd Trosku preklep…😂 No to som ani nechcela pocut ze smradu este niekolko mesiacov…rokov.. No je to taky ten olej proti komarom citronela… No asi pol flase sa vylialo🤦‍♀️
Odpovedať
@petersd ja len ci to nemoze nieco urobit,ze sa to zacne odlepovat alebo tak… no omietka sa bude asi musiet oskrabat nastastie nie je to az tak velke
Odpovedať
@domovina Omietku trocha oškriabeš, prebehneš penetrákom, zafarbíš a vybavené. Fakt si s tým incidentom nelám hlavu. Nič nebezpečné sa nestalo. Stávajú sa aj horšie veci. A čo myslíš tým, že či "sa začne odlepovať" ?
Odpovedať
@petersd tak nahodou ci to nemoze nieco urobit s lepidlom a zacne sa dlazba odlepovat alebo s poterom na podlahovke…
Odpovedať
@domovina Nie, neboj sa. Tých pár deci rozliateho olejíka nikomu a ničomu nepoškodilo...
Odpovedať
@petersd dakujem mastny flak je fuc len smrad este😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?