Kde kúpim betónový recyklát v okrese Galanta?

Profilova fotka
Ahojte, poradí niekto, kde v okrese Galanta možno kúpiť betónový recyklát? Prípadne v trnavskom kraji. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
nie je štrk lacnejší?
Odpovedať
Profilova fotka
@jan45 Určite je lacnejší, ale betónový recyklát bude lepšia voľba pod základovú dosku, prípadne do základových pásov ako štrk z hľadiska vlhkosti, ktorú v sebe dokáže viazať.
Odpovedať
Profilova fotka
štrk frakcie nad 4mm vodu neviaže, pod základmi nemá žiadnu funkciu, pod základovou doskou len ako drenáž, tam sa môže použiť čokoľvek.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 rokoch
@jan45 Keby bol recyklát drahší, nikto by ho nepoužíval. Dnešná cena v mojej lokalite je 10 €/m3 recyklát, 25 €/m3 štrk 0-63.
Odpovedať
@somebody V okrese Šaľa sa dá kúpiť pri Dusle....
Odpovedať
naozaj? reakcia na 9 rokov staru otazku/topic? 😄
Odpovedať
@somebody neviem ktorý smer, lebo okres GA je dosť široký pojem. Ale najbližšie ga, v matúškove v aquamonte majú, aj v horných salibách v tej firme oproti pumpe v tej zákrute. V dolnej strede pri nadjazde dialničnom
Odpovedať
@marekjahoda Keby sa nahodou este stale rozhodovali, ci strk alebo recyklat 😄
Odpovedať
@kemino hej, mozu byt stale nerozhodnuti. Ale budu mat smutok - ceny isli teraz za 9 rokov hore 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@vilo38547 Ďakujem za info, určite kapacity recyklačných zariadení sa rozšírili a teda aj zlacneli, pre mňa je to zaujímavá info preto, že v projektoch potrebujem väčšie množstvá štrkov (substrátov s podobnými vlastnosťami) nepotrebujem parametre ako na betonáž, a práve súčasná cena štrkov je problém. Druhý problém je dpoprava na väčšie vzdialenosti.
Odpovedať
@marekjahoda a ja som dpč tiež slepý, a ešte mu aj odpoviem 😄 odvtedy stavia už možno tretí dom
Odpovedať
@cotibebemore unaveny si, daj si kavu alebo si chod lahnut 😄
Odpovedať
Článok sa načítava...
@marekjahoda fíha, veru pravdu máš, dátum som prehliadol....ale aspoň som sa z chuti zasmial na svojej hlúposti.... 😎
Odpovedať
Profilova fotka
@cotibebemore @radoslaf 🙂 vďaka za rady 🙂
Odpovedať
@somebody a tak prezrad nam co si dal
Odpovedať
Profilova fotka
@dent Už som pomaly aj zabudol, čo som tam použil 🙂 Bol to nakoniec štrk, dnes by som ho už nepoužíval 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?