Je stavebná búda pri stavbe domu povinná?

Profilova fotka
Musíme mať stavebnú búdu pri stavaní domu na pozemku?
Odpovedať
nie
Odpovedať
Nemusite, ale chcete ☺
Odpovedať
Hlavne ju potrebujete...
Odpovedať
Profilova fotka
kde si odlozis topanky a kabelku..........???
Odpovedať
Profilova fotka
To by si mala zabezpečiť firma čo vám stavia,malo by to byť v ich réžii
Odpovedať
My sme sa zaobisli s dvoma skrinkami,ale je to veeelmi obmedzujuce,naviac stavba je dobre oplotena...myslim ze pokial nebudes stavat na zahrade kde bude riadny plot,tak rozhodne budu potrebujes...
Odpovedať
ja som nemal na pozemku ani plot, ani budu a dom uz stoji...
Odpovedať
Profilova fotka
Ak staviate u mamky v záhrade tak netreba. Ale ak niekde mimo tak určite hlavne kým to nie je pod strechou.
Odpovedať
Ja som stavebnú búdu ani nemal veru vôbec
Odpovedať
my sme nemali ani plot ani budu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ani plot, ani buda, ani suche wc... Nezabudaj ze vsetky prace nespravite sami a pridu tam aj robotnici ktori maju svoje potreby...
Odpovedať
Mne poslizilo auto ako buda, aj tak sa nic cenne neoplati nechavat lebo ti to ukradnu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Ahojte, ak by niekto zhanal stavebnu budu, kuk inzerat: http://www.modrastrecha.sk/market/sta... okres Martin
Odpovedať
a kde budeš mať všetky veci? :D či ich budeš nosiť od mamky 100m 2x denne + X krát denne hore dole kôli niečomu čo zabudneš? nuž..
Odpovedať
Profilova fotka
my máme stavebnú búdu a je to super vec.... bola to super investícia, prezliekame sa v nej, máme tam materiál, náradie.. do auta ideme vždy v čistom. Tiež máme aj suché wc a tiež je to super. Na stavbe nie sme nijak obmedzovaní, sme spokojní, potom aj práca ide od ruky :)
Odpovedať
@dms a načo to zadávaš do každej témy? Dal si inzerát a hotovo, netreba kvôli tomu spamovať celé fórum. @stefanl - petruska to už určite má od roku 2015 postavené a stavebnú búdu už nepotrebuje. Treba si všímať dátumy príspevkov.
Odpovedať
Profilova fotka
My cakame na stavebne povolenie, ale mame na pozemku uz stavebnu budu, zachod nachystany, branu pripravenu dost velku, aby vedeli cez nu prejst nakladne auta. Je treba na vsetko mysliet.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Ako ste prosím prevážali veľké búdy? 3x5m
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?