Čierna liata podlaha - je to príjemné na dotyk bosou nohou?

Profilova fotka
Prosím Vás, máte niekto doma čiernu liatu podlahu? Zaujímalo by ma, či je to dobrý pocit na dotyk bosou nohou (keďže máme podlahové kúrenie) a či ta čierna farba v celom dome ako podlaha nie je moc deprimujúce :) Videli sme to na výstavách a celkom nás to zaujalo s manželom. Prikladám aj foto pre lepšie pochopenie. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Na tom musi byt vidno kazdu smietku... Nechcel by som ani zadarmo...
Odpovedať
Profilova fotka
Krematorium z domu?
Odpovedať
Neurobi to priestor tmavym?
Odpovedať
predpokladám, že s podlahovým kúrením to teplé bude, rovnako ako dlažba...resp. aspoň by malo byť. Druhá vec je celkový dojem...Ty najlepšie vieš čo pre pocit domova potrebuješ. Za mňa osobne, ale to je môj subjektívny názor, takáto podlaha ozaj do výstavných hál. Ako aj tie ultra lesklé dlažby, ešte biele, kedy interiér pôsobí ako čakáreň na Daňovom. Žvážiť musíš sama. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ved na tej foto je podlaha svetlo seda, akurat fotka je tmava, cierna musi byt nieco hrozne...
Odpovedať
Cierna podlaha a biely nabytok a vsetko ostatne v bielom musi vyzerat krasne a luxusne. Inak tato fotka je otras.
Odpovedať
na foto ale nie je cierna podlaha
Odpovedať
Profilova fotka
My mame bielu liatu. Nemame sice podlahove kurenie ale podlaha je ok. Teplotne je podobna ako laminatova. Ak je podlahove kurenie tak je to este prijemnejsie, hlavne ak to chces do domu. My sme v byte a pod nami je vykurovany priestor, takze podlaha nie je studena. Haklivejsi ludia vsak tak ci tak preferuju papuce ;) Co sa tyka farby, cierna je vazne velmi vyrazna. Pri umyvani su vraj na nej vidno smuhy. A je to tazsie zakomponovat do interieru aby neposobil depresivne. A este aj v celom dome ak to uvazujes, to sa mi fakt vidi dost vela ciernej. Ako by si si predstavovala napasovat k tomu nabytok, doplnky, malovku/tapety?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?