Vodozadrzne opatrenie

Zdravím ma niekto skúsenosť s vodozadrznym opatrením - Podzemnou nádržou .. žiadali ste od štátu o príspevok na zadržanie dažďovej vody ? Ako na to ? Koho osloviť ? Aké sú podmienky
Odpovedať
@majko1989 kym to nie je verejna budova, tak na dotaciu nemas narok
Odpovedať
Je to môj dom.. tak nemám nárok ?
Odpovedať
Profilova fotka
@majko1989 zial,nie.
Odpovedať
@majko1989 nie. Vyzva je len pre verejne budovy, ale dufam, ze niekedy bude aj pre sukromne. V Cechach ju uz posskytuju nejaky ten rok pre obytne budovy, teda aj rodinne domy...
Odpovedať
@zita19 aha jasne to mi stačí. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 Ano, V ČR je i pro rodinné domy, ale ne jen na nádrž na vodu jako takovou, musí ještě sloužit např. ke splachování WC - to znamená udělat další rozvody vody v domě... + k dotaci musí být zpracovaný projekt, což když se sečtou náklady, vezmeš čas a nervy na úřadech, tak se to ani nevyplatí ;-)
Odpovedať
@qeszi_sk ako so vsetkymi dotáciami. Na zelenu energiu, na TC, na vsetku matku gutu s velkym cirkusom daco prislubia a nakoniec je to vsetko na trt makovy :-p
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
no ostal som prekvapeny...ozaj sa to netyka aj rodinnych domov? Prave som mrkol na dotacie...tyka sa to len extravilanu obci..parada...chcel som urobit dazdovu zahradu, prip. nadrz na dazd. vodu...no bozam...staviam v extravilane...5metrov od hranice obce a pritom v obci....na hlavu vsetko.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?