Vase skusenosti,gardena naradie,ci fiskars.ktore radsej kupit

rozhodujeme sa kupit naradie,ale referencii na nete je malo,preto by som sa potesil kazdej vasej referencii.
Odpovedať
Profilova fotka
@tiborism Od Fiskars mam sekeru X10, zahradne noznice, male naradie do zahradky, rukavice, ryl, lopatu. Vsetko spokojnost okrem vytrhavaca buriny, ten neuniesol moje pracovne nasadenie a dolamal som ho :D
Odpovedať
Ja nemám so zn. Fiskars dobré skúsenosti: dostala som na narodeniny "praktický" dar: jednu rúčku a k tomu 5 ks rôzneho náradia na výmenu: lopatu, hrable........ Ale bohužiaľ medzi rúčku a náradie sa dostala hlina (čo výrobca zrejme nepredpokladal hehe...) a nemôžem dať dole malú lopatku ktorú som si zo srandy nasadila aby som mala foto pri torte. A tak som musela si kúpiť nové hrable, nový rýľ. Písala som aj výrobcovi, ako si to predstavuje dať dole, odpísal mi aby som použila nejaký sprej na uvoľnenie. Aj z toho vidno, že neporozumel výrobca problému, lebo mi nenapísal ako dostanem sprej medzi násadu a lopatu ........ Takže súpravy s jednou rúčkou na jednoduchšie uskladnenie - už nikdy!!!!!! :-o
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 rokoch
to je na každého osobnej preferencii, poznam chlapov co uprednostnuju jedno, iny druhe
Odpovedať
Mam aj aj. Mam gardena damske zahradnicke noznice, mam aj fiskars. Gardeny mi lepsie sadnu do ruky, fiskarsky su zas silnejsie. Mame aj rylovacie vidly fiskars, pre mna, co som len kustik vacsia od kybla su fajn, chlapom su kratke. Ten system naradia co pasuje na jednu rucku od gardeny sa nam nejak moc neosvedcil, klasicka kovana motyka s bukovym poriskom je na nasu ilovito-kamienkovu podu lepsia. Komponenty na zavlazovanie mame gardena, niektore su fajn, niektore uz skoncili v plastoch, ale posluzili par rokov. Sekera fiskars je paradna, aj teleskopicke noznice na stromy. Pakove noznice od gardeny nejak neoslnili, ale zatial este sluzia.
Odpovedať
@zita19 ja mám záhradné pákovky fiskars a teda som prekvapený čo všetko s nimi dokážem cvaknúť 🙂
Odpovedať
Odporucam fiskars. Lopata,ryl,vidly... nikdy nesklamalo. Perfuktne tvarovanie a pevnost.
Odpovedať
Profilova fotka
Vyzera to tak ze dnes v trnave pripojili elektriku
Odpovedať
@yuri66 tebe dosiel chlast?
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 Ako by som ti to vysvetlil aby si to pochopila. Neviem aky v poradi je to uz prispevok na ktory reaguje ninaH po niekolkych rokoch, preto sa pytam na tu elektriku. Ak nevidis suvis porozmyslaj, Pouzivaj trosku aj hlavu.
Odpovedať
@yuri66 jaj, ale to si ju mal oslovit, nie tu vyblakovat do tmy. Ja tu nie som cele dni aby som sledovala kto kedy co prida, ale ty zjavne ano.
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 Ako vtip dobre od niekoho co tu ma za 8 rokov - 26 917 príspevkov vo fóre
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?