Rozvody vzduchu v garazi ???

zdravim mam garaz zatial v hrubej stavbe a planujem di dat rozvod vzduchu z PPR na klasicke pouzivanie dofukanie kolies a podobne jedna sa mi len oto ci to zasekat doateny ? Nepaci sami to nejak povonku tak ma zaujima ci uz to niekto tak ma ze mu trcia zosteny len ruchlospojky dikyyy
Odpovedať
@t0ny08 Pokiaľ v tej garáži nemáš autoopravovňu, alebo lakovnícku dieľňu, tak je to podľa mňa zbytočné. Ako často využiješ tie rozvody? Na dofúkanie kolies 3-4 x do roka ti stačí vytiahnuť ručný kompresor k autu a tým dofúkať.
Odpovedať
A akú máš tu garáž veľkú? Keď chceš robiť rozvody tak počítam ze to bude aspoň 10x8m kompresor aspoň orlik dvoj valec umiestnený mimo garáže až ti nehuci za ušami a v strede dielne zdvihák dvojstlpovy na auto 🙂, rozvod je jedno ako urobíš ci do steny alebo na stene keď robíš novú dielnu daj si to do steny a zo steny len vývody.
Odpovedať
@t0ny08 nic ti v zekani nebrani. Ja som si kupil navijaci bubon a mam pokoj, ale je tam hadica maleho priemeru a dodava malo vzduchu.
Odpovedať
Mam kopu fitingov na ppr a tych par m rur si dokupim tak preto to chcem mam to za babku tak preto sa pytam ano je to novy garax tak asi to zasekam nech to vyzera trochu aj ten garaz 😄
Odpovedať
Ešte si nenapísal akú máš tu garáž veľkú 🙂
Odpovedať
@rudy5 8x8
Odpovedať
@t0ny08 "ten garáž" je top. 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?