Rozchodnikovy koberec

Dobrý deň, máte prosím niekto položené koberce z rozchodnikov namiesto trávnika? Odkiaľ ste ich obstarávali?
Odpovedať
@drejka ale vies ze rozchodnikovy koberec je vhodny len na nezatazovane plochy? Vydrzi ak sa cez neho obcas niekto prejde, ale trvale zatazovanie chodzou neustoji
Odpovedať
Chcem to pred dom, do predzahradky, sú To take kúsky, kde je tieň a zlý prístup s kosačkou. Tak niečo bezudrzbove a pekne vyzerajúce hľadám
Odpovedať
@drejka ahoj aj my mame usek 2 x 4 metre kde sa neda dostat kosackou (jedine strunova) tak sme uvazovali vysadit ,,KOSTRAVU,, len akosi este sme sa k tomu nedostali tiez by som rad videl ci niekto nieco ma ako rozchodnik alebo mach...
Odpovedať
@drejka rozchod nik je na slnečný upek, do tieňa treba iné podopokryvne rastliny, Vinca mi or, trávnika, machovicka napriklad
Odpovedať
Ďakujem za radu ohľadom do tieňa vhodných. Našla som nejaké firmy, ktoré ponúkajú hotové koberce, ale teda cena má dosť ovalila. 26 EUR bez DPH za meter sa minúta trosku dosť.
Odpovedať
Určite nedávať do tieňa rozchodníky, iba by vám tam strádali a boli by hlavne nepekné. Kľudne siahnite aj po trvalkách ako hosta, astilbe ..... alebo pôdopokryvné rastliny ako vinca minor alebo cottoneaster (skalník)
Odpovedať
Profilova fotka
Na pokrytie plôch v tieni skúste pozrieť aj pachysandru.
Odpovedať
Ďakujem, tie pachysandre sa mi veľmi páčia. S týmito dvoma kúskami chcem niečo spraviť
Odpovedať
Ake skalnicky rozchodniky su vhodne, idealne aj na obcasne chodenie? Chcela by som si vysadit svah z nich, aby sme nemuseli kosit, dakujem
Odpovedať
@suzinka121 na obcasne chodenie plazive nizke tymiany, rumancek a nam sa celkom slusne "utrhol z retaze" zbehovec
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?