Menu Forum

Postrek Calypso 480 SC na tuje - máte skúsenosti?

27. jún 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
brano09
Registroval sa 27. júna 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
brano09
Registroval sa 27. júna 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Trnava.
 Dobrý deň ,
potreboval by som poradiť ohľadom postreku Calypso, nakoľko mám napadnuté tuje a to lykokazom borievkovým.
Tento postrek mi bol odporučený, lenže keď som prišiel domov a po prečítaní návodu som nevedel či to môžem aplikovať, nakoľko tuje mám len 3 a to na balkóne. Neviem či môžem zarobiť aj menšie množstvo asi 0,5l. Nemám vôbec skúsenosti s postrekmi. Na obale sú rôzne varovania a ja neviem či to chcem vôbec použiť, Existuje aj nejaká jemnešia forma postreku na týchto škodcov?

Vopred ďakujem za akúkoľvek radu.
27. jún o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ivanhrozny112 (49 r.)
Registroval sa 29. novembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 97 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Piešťany.
  • Už bývam v dome
    piestany, okres Piešťany
fotoportrét
fotoportrét
ivanhrozny112 (49 r.)
Registroval sa 29. novembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 97 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Piešťany.
  • Už bývam v dome
    piestany, okres Piešťany
 ahoj.urcite ho mozes pouzit.ked ti ho odporucaju.das 2-3ml roztoku na liter vody.nalejes do rozprasovaca/napriklad od okeny/a postriekas.a ochranne lehoty ta nemusia ani zaujimat nakolko tuje sa nekonzumuju a mas ich v kvetinaci.ahoj
27. jún o 16:12  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to