Poraďte traktorovú kosačku do 1 800€

Zdravím..rozhodli sme sa pre kúpu traktorovej kosačky a potrebujem pomôcť s výberom nakolko nemám ani predstavu o tejto téme. Terén je mierne členity a do svahu nic hrozné ale rovina to nieje stúpanie presne neviem. Rozpocet je do 1.800€. Dá sa kúpiť v tejto cene niečo normálne? Akú vysokú trávu zvladne takáto kosačka? Ak mate osobne skúsenosti budem velmi rád za odpovede. Vďaka.
Odpovedať
ahoj. mozes ju kludne pouzivat do sklonu terenu do 10stupnov stupania. kosit travu mozes cca 25 cm-ovu.ak sa ti tato znacka nepaci skus guglit v inych firmach. Stiga Combi 1066 HQ...........SUPA..........ALPINA BT 84 HCB dufam ze som ti trochu pomohol vo vybere.ahoj
Odpovedať
stiga ma v tomto smere dobre kosacky, mozno by nebolo zle sa obratit na ludi co do toho vidia viac :)
Odpovedať
Profilova fotka
My mame od dcslovakia.sk. Mulčovač. Spokojnosť veľká. Na eshope majú dobry vyber.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
rozhodujuce je vediet aj rozlohu aku xces kosit.. ale si to tu zadal ako otazku, takze diskusia z toho nebude... :)) pokial je to uz okolo 2000 m2 a vyssie.. a este k tomu aj clenity teren, tak rozmyslaj o 2 valcovej kosacke. je to obrovsky rozdiel v koseni. poradi si bez problemov aj s vyssiou travou. skus si vybrerat firmu ktora posobi v EU, resp. ma tu vyrobu. tak nebudes mat problem aj so servisom a nahr. suciastkami.. ked xces ist touto cestou tak prestuduj si firmu MTD, ktora ma aj 2 valcovy model s cenou okolo 2000...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?