Odpoveď na príspevok od arcticcode:
Čauko, nedávno som tu mal par topicov ohľadom čer… @arcticcode Problém dlhého sania je kavitácia... Preto nečakaj, že pri dlhom saní budeš mať aj slušný výtlak a objem. Naopak to problém není... Pri krátkom saní není problém dosiahnuť výstupný tlak a objem... Tak si zhodnoť situáciu a priority.Odpoveď na príspevok od frantisekca:
@arcticcode Problém dlhého sania je kavitácia...… @frantisekca Presne toto mi vravel aj kamarat, že čim kratšie sanie, tym väčši "vystrek" na konci :DOdpoveď na príspevok od arcticcode:
Čauko, nedávno som tu mal par topicov ohľadom čer… @arcticcode Ešte stále si nezakopal CYKY? 😁Odpoveď na príspevok od petersd:
@arcticcode Ešte stále si nezakopal CYKY? 😁 @petersd Nie a tento rok ho ani nezakopem. Keď by som aj CYKAL, tak ho necham na trave normalne, bez hanby až do zimy a na zimu ho spracem a potom na jar ho budem riešiť do zeme.Odpoveď na príspevok od arcticcode:
@petersd Nie a tento rok ho ani nezakopem. Keď by… @arcticcode Zavolaj si kamaráta s Agzátom, alebo hoc i lepším traktoríkom,... nech Ti 2 - 3 krát urobí s jednopluhom brázdu kolo plota a máš rigol na kábel. Potom to prejde aj naspäť a bude aj zasypané. Po polhodinke už budete spolu piť pivo 😉