Menu Forum

Položím za deň 360 m2 koberca?

4. júl 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
zacik
Registroval sa 2. mája 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
zacik
Registroval sa 2. mája 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Senec.
 ahojte,

potrebujem poradit od niekoho kto si sam pokladal travovy koberec => polozim za 1 den ~360 m2 koberca? Plocha bude uz pripravena aj so sietkou proti krtom, minimum oblukov, takmer ziadne stromceky a kriky co treba obchadzat, v podstate 1 velka a 3 mensie stvorcove plochy. Budeme to robit 4 osoby
2. máj 2012 o 07:04  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
stadb23
53
Registroval sa 7. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 10 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
stadb23
53
Registroval sa 7. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 10 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
 urcite to stihnete, ja som pokladal sam a za den som polozil vyše 200m a to som robil tak že som si isiel kupit 50m lebo viac som neodviezol naraz tie som polozil , a isel som kupit znova a zase dookola .
3. jún 2013 o 22:31  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blooms
15
Registrovala sa 1. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 50 príspevkov a 26 inzerátov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
blooms
15
Registrovala sa 1. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 50 príspevkov a 26 inzerátov. Má 3 priateľov.
 Urcite ano, ale nazabudnut potom poriadne popolievat, kobercovy travnik musi prekorenit, takze ineznzivne zalievat, nielen v prvy den pokladky .....
4. júl 2013 o 22:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
digysa
236
Registrovala sa 1. decembra 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 149 príspevkov. Má 155 priateľov. Planeta ZEM.
fotoportrét
fotoportrét
digysa
236
Registrovala sa 1. decembra 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 149 príspevkov. Má 155 priateľov. Planeta ZEM.
 @zacik Vcera mi pokladali travovy koberec tiez 4-ia zahradnici a mam podobnu plochu. Za pol dna to mali hotove. A popri tom sadili aj kvety a stromy.
3. máj 2012 o 05:33  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evikg
628
Registrovala sa 12. februára 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 11557 príspevkov a 1 album. Má 140 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
evikg
628
Registrovala sa 12. februára 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 11557 príspevkov a 1 album. Má 140 priateľov.
 urcite ano
3. máj 2012 o 06:53  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rastlinky_sk (40 r.)
Rastlinky.sk
Erich Seemann PRO

Záhrada, terasa a všetko čo s tým súvisí - Okres Bratislava
83

“V súčasnosti rozbiehame aj program Vypestuj dobro. Viac info na www.vypestujdobro.sk”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
rastlinky_sk (40 r.)
Rastlinky.sk
Erich Seemann PRO

Záhrada, terasa a všetko čo s tým súvisí - Okres Bratislava
83

“V súčasnosti rozbiehame aj program Vypestuj dobro. Viac info na www.vypestujdobro.sk”
(Pred 3 rokmi)

Dá sa zvládnuť za deň, pokiaľ máte skúsenosti a už ste trávnatý koberec pokladali. Pokiaľ máte všetko pripravené a trávnaté rolky Vám prídu skoro ráno, do večera to máte hotové. Záleží aj na tom aké kvalitné budú, či veľmi premokrené, teda ťažké, aký rozmer, ako ďaleko Vám ich zložia. Hlavne si ich nechajte na paletách zložiť do tieňa. Záleží aj na tom ,či máte závlahu, aby ste to priebežne aj zavlažovali alebo jeden z Vás bude zalievať. Určite to nerobte v tejto horúčave, je to únavné a tráva rýchlo presychá. Pokiaľ by Vás bolo viac aspoň na vozenie roliek na miesto pokladania určite by Vám to uľahčilo prácu. Nesmiete zabudnúť na následné povalcovanie. Rolky musia byť dobre utlačené a pri pokladaní dobre zaseknuté do seba. Pri pokládke sa nevyhnete orezávaniu. Držíme palce.
3. máj 2012 o 19:40  •  www.rastlinky.sk  •  Páči sa mi to