Neustala voda v trampoline

Mame trampolinu pre decka od marimexu asi pol roka a ako zaprsi tak tam je voda ajj tyzden aj ked sa poutiera vzdy odniekal voda vytecie.Voda ide z tej ochranej podlozky ktora je na pruzinach.Mate to aj vy tak alebo mame nieco my zle?Ta "ochrana podlozka" sa snuruje a rozmyslam ci som to nejak zle nasnuroval alebo ma nic uz nenapada.Ano dat to prec ale dat to prec nechcem davat.Takto som si tu trampolinu teda nepredstavoval😊
Odpovedať
@rado220 áno drží sa tam voda bud na tom alebo podtym, jediná možnosť zakaždým to dat dole povylievat a poutierat, ja nato nemam nervy a deti to maju rovno ako aj bazén 🤭
Odpovedať
U nás to majú všetci susedia. Nikto na tom samozrejme neskáče. Tak rozmýšľam, kedy sa ľudia konečne poučia a prestanú tie zbytočné veci kupovať. A keď už, tak odporúčam zaistiť, lebo keď u nás fúka, tak všetci si to ratujú, aby to neskončilo u suseda.
Odpovedať
@audinak to by ti trvalo hodinu a pol nez by si to odsnuroval a dal naspat😁 da sa to ze to tam clovek neda a ta voda tam nema odkial ist😁 ale zase bezpecnost deti
Odpovedať
@raphael42 u nas sa využíva hojne 😉, preto ju mam prihlobenu do zeme ohnutými pol-metrovymi roxormi+priviazana lanom o plot.
Odpovedať
@rado220 neviem aku máš konkrétne ty ale ja tam mam len háčiky na gumkach otazka 5minut aj s pivom v ruke 😁
Odpovedať
@audinak super, Vy ste svetlá výnimka 🙂
Odpovedať
@audinak tam je dlhaa snura.Mam marimex.Rozmyslam ze to vytiahnem tu snuru a vymyslim to pripevnenie inak.
Odpovedať
To, ze sa tam drzi voda je bezne, normalne, tiez aj u nas to tak je, ale mame aj my taku s hacikmi a nie so snurou, skus pozriet, ci by sa to nedalo nejako prerobit, lebo toto ozaj by som aj ja bol na nervy keby mi to tolko malo trvat 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@raphael42 tak ale zas nie je problém, ju dostatočne pripevniť. len nikomu sa to nechce nejak riešiť až pokiaľ mu ju vietor tak trocha nepremiestni
Odpovedať
Ak sa ti to podari nejako vyriesit daj vediet, sestra maju tento isty problem. Deti skrz to uz nechcu ani nejako na nej skakat, lebo zakazdym bud zadok mali mokry alebo nohy, co sa zakazdym nejaka voda objavi.
Odpovedať
bol by velky problem, keby sa dala ta ochranna vrstva, co je na pruzinach po obvode prec? vsak ono to drzi tu vodu, nie?
Odpovedať
@murika ved toto.. @tamari87 neni problem ale mozu dat ruky potom na struny a pricviknut si prsty a vselico mozne aj nemozne
Odpovedať
Článok sa načítava...
@rado220 tak som to myslela, pri vacsich detoch by sa asi dalo fungovat aj bez tej ochrany. ale malym detom tazko vysvetlit, to ked sa rozblaznia, tak nehladia.
Odpovedať
no, pravdepodobne sa to drzi po okrajoch, ale co sa da robit, ked tie krajne casti zrovna treba pre ochranu deti? jedine zakazdym utierat/vylievat. a ked na to nemas nervy, tak si zaobstarat niekoho, kto to bude pravidelne robit 😄 zeby manzel?
Odpovedať
vyzera to tak, ze sa ti to tam bude objavovat asi pravidelne. takze by bolo fajn mozno zaangazovat ludkov, ktori ju pouzivaju 😄 nech sa o to pekne aj zacnu starat, ak chcu na nej skakat 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@trubadurka4 ved a preco nie? Vsak aj deti treba zapriahnut do nejakej prace, vsak prevazne asi teda ony vyuzivaju tu trampolinu, tak poutierat z nej vodu zas nie je tolko.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?