Murovane zahradne domceky

Ahojte. Je tu niekto, kto robi murovane zahradne domceky? Potrebujem domcek na okladanie naradia, bicyklov a podobne. Mal by to byt izolovany domcek s mensim oknom/svetlikom a dverami. Vopred dakujem za info/tipy/kontakty. Okres Pezinok.
Odpovedať
My zhaname niekoho v okoli KE 🙂 ak by sa niekto nasiel Dakujem
Odpovedať
@martin1079 @sofkabarbie Robí to ktorákoľvek stavebná firma. Potrebuješ stručný projekt, na základe ktorého ohlásiš drobnú stavbu (ak pod záíhradným domčekom myslíš budovu do 25 m2) a potom si už len nájdeš stavebnú firmu. Nemyslím, že by sa nejaká stavebná firma špecializovala na záhradné domčeky. Iné je, ak chceš prefabrikovaný záhradný domček. To robia určité firmy, napr. táto: https://gardeon.sk/zahradne-domceky/ má v ponuke rôzne záhradné domčeky, čo vyzerajú ako murované, ale sú to skladačky.
Odpovedať
@chrobak7 skor som chcela odporucania 🙂 recenzie, pripadne komu sa vyhnut viem ze ktorakolvek stav.firma Ale kto uz si od nejakej dal realizovat
Odpovedať
@sofkabarbie Mne stavali. Ale len preto, lebo mi stavali aj dom .Keby som chcel len samotný záhradný domček, tak to by nezobrali. Veľa roboty za málo peňazí. Takto to popri dome postavili, väčšinou sa použil materiál z domu, čo pozostávalo.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?